Wpis z mikrobloga

ej w ogóle jest jakiś wywiad dostępny z #jp2 pomijając słynne nagrywki do ziarna? xD pytam bo jedyny film jaki widziałem z papieżem, gdzie nie mówi kazań czy w ogóle nie przemawia to właśnie ta pogadanka z dziećmi, gdzie wypada... SŁABO, serio papaj zachowuje się tam jakby był albo przytępawy albo megachamski wobec tych dzieci, pomijając czy był dobrą czy złą postacią, to zero tam jakiejkolwiek charyzmy, to w jaki sposób mówi to też zalatuje prymitywizmem i wieśniactwem, kompletnie nie widać tym WIELKIEGO CHARYZMATYCZNEGO POLAKA KTÓRY ZNISZCZYŁ KOMUNĘ

także pytam - jest dostępny jakiś wywiad papaja z dziennikarzem z kimkolwiek? pomijam oczywiście jak już zachorował pod koniec życia

#2137
#cenzopapa
yahoomlody - ej w ogóle jest jakiś wywiad dostępny z #jp2 pomijając słynne nagrywki d...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 4
@yahoomlody: dopiero wziąłeś papa pill? xD papieżak to prosty był chłop z głupiej Polski. Jego znajomość języków też łatwo zakwestionować (poza włoskim i polskim #!$%@? znał, taka prawda xD). Na przykład, taki hiszpański, tak ważny dla katolicyzmu w ogóle powinien znać imo na B2, tymczasem rzeczywistość jest z goła inna xD, np. tutaj Pani z Meksyku pyta czy papież latać samolotem i co go najbardziej podnieciło (sic) w Meksyku - https://www.youtube.com/watch?v=vjAnAZyJcFM
@yahoomlody: Nie ma za dużo wywiadów z JP2 jedynie rurzańce ruhańce i najnowsze wykłady Orgio Iuris. Jak dla mnie to Karolek bywał ciągle w trasie albo w pracu - tourne po krajach zarządzanych przez prawicowych dyktatorów, walka z kondonami, tuszowanko, zabawa z synem, msze, beautyfikacje i słynny wywiad na którym papiak nie chce wyjść na buca więc zbywa młodych krótkimi odpowiedziami że niby taki śmieszek. Znalazłem jedynie ściek z kazaniami. Słabiutko.
Skorvez957 - @yahoomlody: Nie ma za dużo wywiadów z JP2 jedynie rurzańce ruhańce i na...