Wpis z mikrobloga

Zadam pytanie bo trzeba rozruszać ten tag skoro zmniejszyła się liczba maruderów. Co musi zrobić Norris aby mieć tytuł? oczywiscie chlopak nawet nie wygrał wyscigu jeszcze jednak nie wątpliwie ma talent tylko brakuje mu odpowiedniego bolidu ( Taki Jenson Button dla mnie co tez troche czekał na wygraną) Mam kilka opcji i je krótko opisze:
zostanie w Mclarenie- mówi że to jego rodzina i takie tam jednak bez niezależnego dostawcy raczej nic poza top 3 nie zwojują
przejscie do top3 - Czyli ferrari Rb czy mercedes. Raczej mało prawdopodobne każdy z nich ma już swojego lidera, a Lando nie chce być drugim kierowcą jednak walka w takim zespole by go zblizyła do tytułu.
Przejscie do Alpine- Alpine jakie jest każdy widzi jednak są na tyle niezależni, że tam mogło by się to udać choć puzzle musiały by się ułożyć odpowiednio lecz jest to do zrobienia
Przejscie do Audi - Nowy stary zespół, wlasny silnik i Seidl którego zna. Zespół potrzebował by doswiadczonego kierowcy, a on nie wątpliwie to posiada. Szansa na sukces jest ale pewnie nie w roku 2026 ale troche później jednak może to być najlepsza droga.
Przejście do innego zespołu- Mam tu namyśli Astona czy inne Haasy czy Williamsy. Może Aston zrobi swój silnik i będzie wygrywać , albo zmieni się szefostwo w innych zespołach i przestaną być paziami i będą chcieli wygrywać.
Przejscie do nowego zespołu- Np Andretti jezeli sie pojawi czy inny twór który wejdzie od zera albo przejmie stary zespół ale tam coś pozmienia jak Audi. Największe ryzyko jednak podobnie jak z Audi moze się tu udać najwięcej.
#f1

Co powinien zrobić Lando Norris aby zdobyć tytuł ?

  • Zostać w Mclarenie 17.2% (11)
  • przejść do zespołu z Top 3 45.3% (29)
  • przejść do Alpine 1.6% (1)
  • przejść do Audi 29.7% (19)
  • Inny zespół (który już istnieje) 3.1% (2)
  • nowy zespół np. Andretti 3.1% (2)

Oddanych głosów: 64

  • 15
@JuzefCynamon: Jak dla mnie Audi, porównanie do Yensona ( ͡° ͜ʖ ͡°) trafne, jeśli będzie cierpliwy to ten finalny sukces może przyjść. Top 3 jest zabetonowane na lata. McLaren na szczyt raczej nie wróci, Sedes by musiał odejść z F1 imo. Alpine zaś to jest niezła karuzela, oni chyba wciąż żyją z sentementem do czasów Alonso. Od tego okresu sukcesów brak i pewnie nic się nie zmieni,
@robeeert-zakolnica: top 3 tylko jezeli ktos zrobi ronde di andora albo jako paz maksa chyba ze za lulu i Toto pozwoli im walczyc. Alpine gdy sie ogarnelo to moglo by zajsc daleko ale pan szef chce wyniki na juz i nie dosc ze pozbyli sie Alonso ktory umial wyciagac z bolidu wszystko to jeszcze pozbyli sie obiecujacego sie juniora
@JuzefCynamon: I to niestety nie daje ciekawej perspektywy dla jego. Imo czekanie na Audi to chyba najlepsza opcja. W McLarena nie wierzę, chyba że będzie jakieś spy gate kolejne ( ͡° ͜ʖ ͡°). Alpine trochę szkoda bo patrząc na to, że to team fabryczny to aż się prosi o coś więcej, zwłaszcza że odkąd wrócili do f1 to trochę wody w wiśle upłynęło.
@JuzefCynamon: Zastanawiam się kiedy coś w nim pęknie i zda sobie sprawę, że z tego nic nie będzie i będzie narzekał jak Hamilton na opony. W tym sezonie mi trochę zobojętniał, bo i nie było na nic szans w tej taczce. Dobrze że chociaż pokazał, gdzie jest miejsce starego Ogura z Perth
@robeeert-zakolnica: tam (alpine) potrzeba kogos kto zrobi porzadek i bedzie mial pelnie wladzy bo to taki sam problem jak w astonie ze papa stroll sie wcina. Dac jakiegos ogarnietego typa(raczej nie otmara) i dac mu 3 lata i powinno sie udac. Tez mysle ze audi najlepsze, mclaren sie rozdrabnia wchodzi w milion serii zamiast sie skupic na tych najwazniejszych
@przemkow_xd: mysle ze jak wtym sezonie nie beda przed alpine Albo chociaz walczyc o podia to sie pewnie zdenerwuje. Mi w tym sezonie tez z obojetnial bo byly sytuacje ze go faworyzowali kosztem ricciardo zamiast sie cieszyc ze wreszcie jakos niedzie i beda punkty to potrafili tak go przytrzymac by byl zalando ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak to moze by wyprzedzili Alpine albo chociaz byli by