Wpis z mikrobloga

@poorepsilon
będą testować nowy serwis na użytkownikach aż kiedyś poprawią to co #!$%@?. Wycofanie zmian nie wchodzi w grę. Najwyżej kilku użytkowników odejdzie
@poorepsilon: Najbardziej prawdopodobne jest to, że zmiany nie zostaną cofnięte. Spójrzcie na inne portale, czy to z rodzimego rynku, czy także zagranicznego. Każda zmiana, a w szczególności tak duża, budzi kontrowersje. Czy ludzie się przyzwyczają? Oczywiście, że tak. Natomiast za parę miesięcy, jak spojrzymy na stary wygląd Wykopu, to każdy będzie mówił, że był okropny, a zmiany przyszły zbyt późno. Spójrzcie na ewolucję Google, Facebooka, czy też Naszej-Klasy. I każda z
@SkromnyChlopak:

jak spojrzymy na stary wygląd Wykopu, to każdy będzie mówił, że był okropny, a zmiany przyszły zbyt późno.


W ogóle to za szybko chodził, tagi jednak jakoś tam działały, nie wyświetlało czarnolisto na głównej, a użytkownicy dostawali powiadomienia.
No dramat po prostu, po co komu taki wykop.
@poorepsilon: Nic nie cofną.
Mam nieodparte wrażenie, że celem tego co zrobili jest transparentne znikanie komentarzy. Wszak chaos jest potężny, mirkowyznania wcięło...
Moje zmiatają tak, że sam ich znaleźć nie mogę jak napiszę jak obejść jakieś ograniczenie (ostatnio w TV sonego).

Komuna przecież jest tak dobra, że trzeba siłą jej bronić i do tego podstępem.
@poorepsilon: Nie cofną. Będą dodawać funkcje, które były w starej wersji po prostu. Jeżeli kod rzeczywiście jest nowy i pozwala na więcej to mogą dodać wszystko to co było wcześniej.