Wpis z mikrobloga

#dieta Zauszmy, że ktoś potrzebuje 2k kcal dziennie żeby utrzymywać zdrowy deficyt kaloryczny, a miesiąc ma 30 dni co daje w miesiącu zjedzone 60k kalorii. Czy jakiekolwiek znaczenie dla efektu końcowego ma systematyczne jedzenie po 2k kcal codziennie? Czy wystarczy zjeść te 60k kcal w dowolnym stylu?
  • 10
Zawsze można #!$%@?ć na raz 70 litrów oleju rzepakowego i styknie.

A tak na serio to nie ma takiej możliwości, prędzej się zesrasz, pęknie Ci żołądek, albo się porzygasz, człowiek to nie anakonda czy inny niedźwiedź, że się #!$%@? mi może latać bez żarcia przez całe dnie. Musisz jeść systematycznie i tyle (( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kochamajfony: Nie no kumam pytanie, ogólnie zaleca się jeść podobną ilość kcal w dniu, ale jeśli bazujesz na +/- 500kcal dodatkowo to nie powinno być problemu. Też zależy czy chcesz chudnąć, masować wagę, czy ją utrzymać.

Ogólnie to jeśli chodzi o kcal zmiany/utrzymanie wagi to polecam dietetyka bo samemu można się ładnie załatwić (niestety wiem to z doświadczenia).
Bardziej chodzi mi oto że raz jest 2k, innego 2,5k, potem 1,5k i tak dalej.


@kochamajfony: Jak najbardziej. W poniedziałek #!$%@? 3k kcal w poniedziałek to sobie obetniesz 500 kcal z limitu 2000kcal na dwa dni i we wtorek i środe i będzie ok