Wpis z mikrobloga

Zgodnie z obietnicą, śpieszymy poinformować, że kolejne dziś zmiany zostały wdrożone! #wykopchangelog

Tym razem są to:

1. Wykopowicz @d3ntysta zauważył dzisiaj, że przestała mu działać korekta błędów - ten problem udało nam się już wyeliminować. Przetestujcie i dajcie znać czy u Was działa ( ͡º ͜ʖ͡º)
2. Wdrożyliśmy poprawki dla #pwa na #ios (chodzi o problemy z ucinanym przyciskiem - obecnie problem nie powinien się pojawiać.
3. I rzecz chyba najliczniej dziś przez Was zgłaszana - powiadomienia dotyczące znalezisk:
- obecnie powinny już do Was docierać powiadomienia o tym, że Wasze znalezisko dostało się na wykopalisko/stronę główną;
- powiadomienia o tym, że zostaliście zawołani w znalezisku/wpisie, obecnie powinny przenosić już do znaleziska (następnie zajmiemy się tym aby powiadomienia odsyłały bezpośrednio do wołania)!

Jesteśmy ogromnie wdzięczni za feedback, który od Was dostajemy. Staramy się czytać wszystkie Wasze uwagi i sugestie. I zgodnie z nimi wdrażać zmiany, których najbardziej oczekujecie.

Dziękujemy, że jesteście z nami! ()

#nowywykop #wykop
  • 213
@wykop: pod nierozwiniętymi wpisami pokazywane są 3 najstarsze komentarze zamiast jak to było wcześniej 2 NAJLEPSZE (najbardziej plusowane?) - imo jest to zmiana bardzo na minus, nawet dla reklamodawców bo zakładam, że spowoduje to spadek interakcji (zostawienie plusa) przez użytkowników ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sam fakt, że są 3 komentarze zamiast 2 też według mnie pogarsza user experience.

+ wyłączcie aplikowanie markdownych formatterów dla code blocków -
@wykop: Zróbcie coś, że jak otwieram Wykop przez przeglądarkę, to podczas scrollowania komentarzy co chwila mi się któryś podświetla na niebiesko. Przeglądarka chyba rejestruje event 'click' (choć ja tylko scrolluje), przez co co chwila jebla idzie dostać od tego podświetlania losowego komentarza. Poprawcie tylko to i jak dla mnie jest gitara.
zróbcie normalny wygląd komentarzy a nie że co drugi komentarz ma obramowanie a następny wypełnienie


@sznioo: własnie to zauważyłem i myślałem, że tylko u mnie sie zepsuło, a to chyba taki doraźny sposób na słabe rozróżnienie wpisów i komentarzy pomiędzy sobą xD teraz to dopiero sie zrobił syf, bo jak sie najedzie myszką na obramowany to zaczyna wyglądać jak ten z wypełnieniem
Jesteśmy ogromnie wdzięczni za feedback, który od Was dostajemy. Staramy się czytać wszystkie Wasze uwagi i sugestie. I zgodnie z nimi wdrażać zmiany, których najbardziej oczekujecie.


@wykop: jesteście w stanie wytłumaczyć czemu w ten sposób zrobiliście update? Czemu nie było bety, czemu nie było otwartej bety? Przecież to jest czysta patologia developerska co zrobiliście.
@wykop
naprawcie tagi. W obserwowanych widzę wpisy oznaczone #codziennykotopetany i #dziwnekotki. Dziwne kotki obserwuję, kota opętanego mam na czarnej. wyświetlają mi się wpisy zawierające oba tagi, a to chyba nie tak powinno działać. kompletnie nie widzę wpisów otagowanych #szczecin, a to mój ulubiony tag (°° nie każcie mi tylko zakładać kategorii, bo nie chcę tego robić
Albo mnie pouczy bo może źle tego szukam? Bez tej funkcji wykop jest dla mnie bezużyteczny.


@Vadzior: w sekcji obserwowane tagi pokazuje ci tylko część wg alfabetycznej kolejności z listy, ja mam tam tylko wpisy z tagów zaczynających się od cyfry i część z litery A ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jeszcze lepiej jest z sekcją obserwowane wszystkie, bo tam z kolei widzę niektóre wpisy z innych