Wpis z mikrobloga

Zgodnie z obietnicą, śpieszymy poinformować, że kolejne dziś zmiany zostały wdrożone! #wykopchangelog

Tym razem są to:

1. Wykopowicz @d3ntysta zauważył dzisiaj, że przestała mu działać korekta błędów - ten problem udało nam się już wyeliminować. Przetestujcie i dajcie znać czy u Was działa ( ͡º ͜ʖ͡º)
2. Wdrożyliśmy poprawki dla #pwa na #ios (chodzi o problemy z ucinanym przyciskiem - obecnie problem nie powinien się pojawiać.
3. I rzecz chyba najliczniej dziś przez Was zgłaszana - powiadomienia dotyczące znalezisk:
- obecnie powinny już do Was docierać powiadomienia o tym, że Wasze znalezisko dostało się na wykopalisko/stronę główną;
- powiadomienia o tym, że zostaliście zawołani w znalezisku/wpisie, obecnie powinny przenosić już do znaleziska (następnie zajmiemy się tym aby powiadomienia odsyłały bezpośrednio do wołania)!

Jesteśmy ogromnie wdzięczni za feedback, który od Was dostajemy. Staramy się czytać wszystkie Wasze uwagi i sugestie. I zgodnie z nimi wdrażać zmiany, których najbardziej oczekujecie.

Dziękujemy, że jesteście z nami! ()

#nowywykop #wykop
  • 213
@wykop: Mam pytanie. Dlaczego w zakładce Obserwowane (czyli stary Mój Wykop), widzę wpis z załączonego screena?

Nie obserwuję tego usera.
Żadnego z tagów w tym wpisie nie obserwuję, a wręcz mam czarnej liście.

O co tutaj do cholery chodzi?
Pobierz azmar - @wykop: Mam pytanie. Dlaczego w zakładce Obserwowane (czyli stary Mój Wykop),...
źródło: ctk
No, a jeszcze jak jest kilka stron do przeskoczenia, to też wkurza ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Assiduus: teraz zauważyłem, że jak otwierasz link do powiadomienia scrollem, zamiast LPM to powiadomienie nawet się nie robi się szare. Taki sam bug na ja poprzednim wykopie z wiadomościami na PW.
czy zamierzacie naprawić podgląd wlasnych komentarzy we wpisach z mikrobloga w swoim profilu?


@ArekJ: Tak, zostanie to naprawione. Mamy to już na liście zadań - poinformujemy gdy poprawka zostanie wdrożona.
@wykop: Dobra ale powiedzcie że to jakiś błąd który zaraz poprawicie, jeśli chodzi o wiadomości? Dlaczego widzę tylko te z 2022 roku? Gdzie reszta?
Miałem tam wiadomości od zmarłego kumpla do których czasami wracałem, jeżeli mieliście to zamiar usunąć to mogliście powiedzieć bo bym sobie zrobił backup jakiś. Jak o jakiś wygląd strony to jeszcze można machnąć ręką, ale coś takiego?
USUNIĘCIE WIADOMOŚCI UŻYTKOWNIKA?! Nie jednej, ale kilku lat?
Pobierz Krs90 - @wykop: Dobra ale powiedzcie że to jakiś błąd który zaraz poprawicie, jeśli c...
źródło: comment_1610581639tzqraLgmjAgOPmdtUqPCWe
- powiadomienia o tym, że zostaliście zawołani w znalezisku/wpisie, obecnie powinny przenosić już do znaleziska (następnie zajmiemy się tym aby powiadomienia odsyłały bezpośrednio do wołania)!


@wykop: to ma działać również na stare powiadomienia czy dopiero na nowe od teraz?