Wpis z mikrobloga

Zgodnie z obietnicą, śpieszymy poinformować, że kolejne dziś zmiany zostały wdrożone! #wykopchangelog

Tym razem są to:

1. Wykopowicz @d3ntysta zauważył dzisiaj, że przestała mu działać korekta błędów - ten problem udało nam się już wyeliminować. Przetestujcie i dajcie znać czy u Was działa ( ͡º ͜ʖ͡º)
2. Wdrożyliśmy poprawki dla #pwa na #ios (chodzi o problemy z ucinanym przyciskiem - obecnie problem nie powinien się pojawiać.
3. I rzecz chyba najliczniej dziś przez Was zgłaszana - powiadomienia dotyczące znalezisk:
- obecnie powinny już do Was docierać powiadomienia o tym, że Wasze znalezisko dostało się na wykopalisko/stronę główną;
- powiadomienia o tym, że zostaliście zawołani w znalezisku/wpisie, obecnie powinny przenosić już do znaleziska (następnie zajmiemy się tym aby powiadomienia odsyłały bezpośrednio do wołania)!

Jesteśmy ogromnie wdzięczni za feedback, który od Was dostajemy. Staramy się czytać wszystkie Wasze uwagi i sugestie. I zgodnie z nimi wdrażać zmiany, których najbardziej oczekujecie.

Dziękujemy, że jesteście z nami! ()

#nowywykop #wykop
  • 213
@wykop: wchodząc w ten link:
https://wykop.pl/ludzie/s---k/wpisy/komentowane

nie mogę zobaczyć swoich komentarzy, ładuje się, ładuje, i dupa, nic się nie dzieje. Wisi sobie to tak jak na foto.

Poza tym powiadomienia powinny przenosić do postu, a nie do tematu, bo potem trzeba szukać swoich wypowiedzi.

I zróbcie z powrotem infinity scroll. Przydatne szczególnie przy długich wątkach.
s.....k - @wykop: wchodząc w ten link:
https://wykop.pl/ludzie/s---k/wpisy/komentowan...

źródło: Screenshot 2023-01-19 at 14-59-38 Profil @s---k - Wpisy (komentowane)

Pobierz
przestała mu działać korekta błędów - ten problem udało nam się już wyeliminować.


@wykop: Ten błąd zauważył już wczoraj @ZyfiDynock.
Poza tym przydałoby się naprawić błąd w aplikacji w postaci tego, że po skomentowaniu czyjegoś wpisu i wysłaniu go, przenosi nas na mikroblog, zamiast pozostać w komentowanym wpisie. I jeszcze zauważyłem, że po odczytaniu powiadomienia na dzwonku nadal widnieje pomarańczowa kropa - nie zawsze, ale zdarza się jeszcze.
nie mogę zobaczyć swoich komentarzy, ładuje się, ładuje


@s---k: Ten problem jest już nam znany. W kolejnych komunikatach postaramy się poinformować Was o naprawieniu tego błędu!
najwięcej zgłoszeń dotyczy powiadomień z tagów, których jak nie było, tak nie ma.


@Drmscape2: To akurat większy temat. W tym momencie z pewnością możemy powiedzieć, że będą. I postaramy się aby były możliwie jak najszybciej. Ale potrzebujemy jeszcze trochę czasu, tak żeby to dobrze działało ( ͡º ͜ʖ͡º)
@wykop: Trzeci dzień z rzędu nie mam dostępu lub nie wiem jak przejrzeć co pojawiło się na tagach które obserwuje. O nie chodzi mi o wchodzę w każdy tag osobno. Obserwuje ok. 450 tagów, a po lewo w menu w sekcji "obserwowane" i dalej zarówno w sekcji "wszystko" jak i "tagi" wyświetla mi się promil treści do których chce dotrzeć. A treści na tagach się pojawiaj, bo sprawdzam to wchodząc na
Kilka ułatwiających korzystanie z wykopa poprawek zrobiłem tutaj: #wykopwnowymstylu
Zapraszam.

https://userstyles.world/user/wykopchanger
Wykop - czytelne wpisy na Mikroblogu
Wykop - obrazki miniaturek znalezisk po lewej stronie
Wykop - ukryj kategorie domyślne w sidebarze po lewej
Wykop - ukryj HITY WYKOPU na stronie głównej
Wykop - ukryj ❤ WOŚP na belce
Wykop - ukrycie pływających przycisków (➕) i (✨)
Wykop - niezaokrąglone rogi
SebastianDosiadlgo - Kilka ułatwiających korzystanie z wykopa poprawek zrobiłem tutaj...

źródło: r8ybwx7

Pobierz