Wpis z mikrobloga

Zgodnie z obietnicą, śpieszymy poinformować, że kolejne dziś zmiany zostały wdrożone! #wykopchangelog

Tym razem są to:

1. Wykopowicz @d3ntysta zauważył dzisiaj, że przestała mu działać korekta błędów - ten problem udało nam się już wyeliminować. Przetestujcie i dajcie znać czy u Was działa ( ͡º ͜ʖ͡º)
2. Wdrożyliśmy poprawki dla #pwa na #ios (chodzi o problemy z ucinanym przyciskiem - obecnie problem nie powinien się pojawiać.
3. I rzecz chyba najliczniej dziś przez Was zgłaszana - powiadomienia dotyczące znalezisk:
- obecnie powinny już do Was docierać powiadomienia o tym, że Wasze znalezisko dostało się na wykopalisko/stronę główną;
- powiadomienia o tym, że zostaliście zawołani w znalezisku/wpisie, obecnie powinny przenosić już do znaleziska (następnie zajmiemy się tym aby powiadomienia odsyłały bezpośrednio do wołania)!

Jesteśmy ogromnie wdzięczni za feedback, który od Was dostajemy. Staramy się czytać wszystkie Wasze uwagi i sugestie. I zgodnie z nimi wdrażać zmiany, których najbardziej oczekujecie.

Dziękujemy, że jesteście z nami! ()

#nowywykop #wykop
  • 213
nie mogę zobaczyć swoich komentarzy, ładuje się, ładuje, i dupa, nic się nie dzieje. Wisi sobie to tak jak na foto.


Poza tym powiadomienia powinny przenosić do postu, a nie do tematu, bo potem trzeba szukać swoich wypowiedzi.


@wykop Po prostu przywróćcie starą historię aktywności użytkownika. Wszystkie wpisy i komentarze były w jednym miejscu i łatwo można było się w tym połapać.
@s---k: Możliwe :D Teraz dostałem od ciebie i kropa nadal widnieje. Niemniej jednak powinna zniknąć od razu po odczytaniu powiadomienia. Dopiero jak się odświeży stronę to znika.

@wykop I naprawcie też to, aby w końcu przenosiło do docelowego komentarza, jak ktoś nas woła. I przydałoby się też wprowadzić ograniczenie widoczności komentarzy w czyichś wpisach i wpisy ludzi, których ma się na czarnej liście, bo chyba po to się ich tam wrzuca,
@wykop: Proszę jakoś dodatkowo wesprzeć userów z tagu przegryw bo są zdołowani, nie odnajdują się na mirko (pewnie przez ten pomysł z wyświetlaniem komentarzy i zlewaniem się treści) Uciekną stąd i zawszą cały internet. Zero profitu dla wszystkich.
@wykop:

To akurat większy temat. W tym momencie z pewnością możemy powiedzieć, że będą. I postaramy się aby były możliwie jak najszybciej. Ale potrzebujemy jeszcze trochę czasu, tak żeby to dobrze działało ( ͡º ͜ʖ͡º)


To się serio robi żenujące, to trochę tak jakbyście przez trzy lata projektowali samochód który skręca tylko w prawo, a potem na kolanie dorabiali podstawowe rzeczy o których zapomnieliście. Starałem się
Możliwe :D Teraz dostałem od ciebie i kropa nadal widnieje. Niemniej jednak powinna zniknąć od razu po odczytaniu powiadomienia. Dopiero jak się odświeży stronę to znika.


@Assiduus: najbardziej mnie wkurza, że muszę w takich wpisach robić CTRL+F i szukać po nazwie usera, bo nie wiadomo nigdy w którym miejscu dodany jest komentarz.

Dali dupy po całości, i teraz próbują gasić pożar benzyną.
Wykopowicz @d3ntysta zauważył dzisiaj, że przestała mu działać korekta błędów


@wykop: No to widać, jak czytacie - choćby ja piszę o tym/komentuję wypowiedzi innych codziennie od pierwszego dnia zmian (albo raczej: widać, jak działają tagi, bo przecież tagowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Ale niech wam będzie - faktycznie korekta zaczęła działać.