Wpis z mikrobloga

Robię wypad z tego portalu. #nikogo
Pierwsze konto założyłem tutaj jakieś 8 lat temu. Miejsce to miało swoje wady, ale byli ludzie dzięki którym był to serwis warty zainteresowania. Nawet moderatorzy mam wrażenie, że się bardziej starali. Z każdym kolejnym rokiem jednak poziom portalu spadał. Zalew politycznych trolli (nie użytkowników ze swoimi poglądami), rumun, cp, moderatorzy specyficznie inteligentni sprawilo, ze ten portal byl bardziej gówniany i tez toksyczny, co przekladalo sie tez na mnie. Od dawna mialem zamiar usunąć konto, ale to afery orlenu (moderowanie dla orlenu w kilka sekund ale cp moze wisieć kilka h, gratuluje) i nowa wersja portalu przekonalo mnie do tego.

Pozdrawiam #leagueoflegends dziekuje za dyskusje w trakcie rozgrywek

#neuropa bo mimo ze sie nie utozsamiam to blizej mi do was

+++++ +++ i ++++++++++++

Zegnajcie

Nawet nie podopowiada mi tagow na telefonie...

#oswiadczenie
#oswiadczeniezdupy
  • 8
@placebo_: @paragonik @gordoniss
Dziwny typ, był z Opa, wyraźnie miał coś z deklem. Czekał kiedy coś napiszę i wrzeszczał, że mu odbieram smak życia.
Jak mu ktoś wyjaśnił, że jest widoczne, co on plusuje, to widać, że chłopak się trochę speszył faktem, że teraz każdy wie, że ostro jeździ na ręcznym, do fotek, lasek z wypiętymi dupskami. No ale kto wie, może teraz spotka, jaką wybrankę życia, która będzie chciała słuchać