Wpis z mikrobloga

Dlaczego kiedyś na głównej wszystkie znaleziska miały po 300-500 plusów i było wiele takich z 1-3k, a teraz przeglądam jakieś pierdoły gdzie wszystkie mają po 200-300 plusów? Czy komuś się powaliły strony i główna teraz jest wykopaliskiem?
To samo z mikroblogiem, 100 plusów na wpis - tyle to mają komentarze...
Do tego mam wrażenie, że wchodzę na wykop 3 razy w ciągu dnia i na głównej są te same posty, czy Wy to jakoś cache'ujecie czy co? Powaliło Was?

Administratorzy - zróbcie jakiś newsletter i wyślijcie mi wiadomość na maila jak już przywrócicie starą wersję, bo nie mam zamiaru siedzieć na portalu gdzie jest ruch jak na nowo otwartej stronie, którą trzeba rozkręcać dwa lata.
  • 6
@froen: bo się ludziom nie chce nic pisać ani odpisywać po tej porażce

Się im nie dziwię, mi też się w zasadzie nie chce już smieszkować, wejdę z dwa razy na dzień ale w gorących i tak nie ma nic ciekawego to po co przeglądać
Rozumiem panowie, że były zmiany, po prostu jestem w szoku tej skali i zastanawiam się też czy to wyłączny powód (że ludzie nie wykopują) czy może mamy doczynienia z jakąś cenzurą? :D
Wiem, że są inne portale ale człowiek przyzwyczajony i nie chce mi się wgryzać w nowe community. Tutaj miałem prasówkę, miałem mikroblog do śmieszków i człowiek był na bieżąco, teraz pozostaje oglądać fakty o 19 i odzyskać godzinę dziennie zmarnowanego
Dlaczego kiedyś na głównej wszystkie znaleziska miały po 300-500 plusów i było wiele takich z 1-3k, a teraz przeglądam jakieś pierdoły gdzie wszystkie mają po 200-300 plusów?


@froen: choćby przeglądając tag #iphone klikałem gorące wpisy które widziałem po prawo. Teraz nie mam powiadomień z tagów więc nawet tam nie kilkam. Tak samo wchodząc w gorące nie mogę jednym kliknięciem zmienić zakresu czasu dla wyświetlanych gorących.

Po prostu zepsuli seriws dając ludziom