Wpis z mikrobloga

Pytanie do posiadaczy iPhone.
Ilu z was przerzuciło się z 13 pro na 14 pro?
Nie miałbym potrzeby wymiany ale mój 13 pro zakończył żywot śmiercią tragiczną a nie można już go dostać w oficjalnych sklepach, a nie chce kupować w komisach.
Co chwila bombardują mnie wpisy jaki ten 14 pro nie jest wadliwy. Wada na wadzie wadą pogania. A to wyświetlacz a co coś innego.
Czy rzeczywiście to taki niewypał w porównaniu do poprzednika?
Ilu z was ma problemy?
W mediamarkt dopiero teraz są dostępne, bo wcześniej schodziły jak gorące bułki w minuty. Dosyć dziwne jak na tak drogi telefon i tak niby wadliwy...

#ios #apple #iphone
  • 5
@grubyy: nie przejmuj się tymi wyolbrzymionymi "wadami" miałem 6 Plusa który wyginał się w kieszeni (bendgate), 8 ze szklanymi plecami które miały pękać od odłożenia telefonu z 20 cm, 11 pro w którym ekran rzekomo rysuje się od samego patrzenia - żadnego problemu nie zaobserwowałem, nie ma co się tym przejmować.
@grubyy: od premiery używam 14PM, podobno przed iOSem 16.0.2 ludziom OIS telepał kamerą jak szatan, u mnie nigdy to nie wystąpiło. Teraz niby powszechny jest problem z poziomymi paskami na ekranie, tutaj historia ta sama, nigdy nie zaobserwowałem. Od września używam i tak jak z poprzednim 11 Pro Max mimo artykułów w mediach mówiących o tym, jakie to urządzenie problematyczne dosłownie nigdy nie miałem problemów. Nie warto się takim czymś przejmować,
@grubyy: to nie wina srajfona jako sprzętu tylko ios 16 który był guwnem śmierdzącym, zabije ten jeb wypok za te kółka po prawej co mi tekst zasłaniają, a został tylko guwnem zaschniętym dlatego nie śmierdzi. Oczywiście większe, mniejsze błędy nie muszą pojawiać się wszystkim. Te błędy są dyktowane przez specyficzne warunki np liczba używanych apek, ich rodzaj, sprzętów sparowanych itp. Więc może Tobie akurat się poszczęści albo i nie. W każdym
@grubyy: spekulacje ekspertów są takie, że pojawienie się dynamicznej wyspy i 48mpx powoduje wdrożenie tak dużych zmian że albo jeszcze tego nie ogarnęli prefekt, albo ciężko napisać jeden kod dla urządzeń starych z noczem i 12mpx i nowych. Ja nie mam porównania ale znam osoby które mają, oglądam często nawrowskiego a on zmienia srajfon z pro ma na pro max regularnie ponadto robił recke 14 plus I też twierdzi to co