Wpis z mikrobloga

Bardzo bym prosił o plusowanie tego posta dla jak największych zasięgów

#gospodarka #ekonomia #konfederacja #pis #platformaobywatelska #pytanie #ankieta #wybory #studbaza #religia

Na kogo będziesz głosować w zbliżających się wyborach?

  • Prawo i Sprawiedliwość 7.5% (110)
  • Koalicja Obywatelska 38.4% (565)
  • Polska 2050 6.3% (92)
  • Lewica 2.9% (42)
  • Konfederacja 14.9% (219)
  • Inne 4.1% (61)
  • Nie zagłosuję na nikogo 8.8% (129)
  • Jeszcze nie wiem 17.1% (252)

Oddanych głosów: 1470

  • 26
@Kyappu: Mamy #!$%@? bo nie ma na kogo głosować... Opozycja jest tak słaba, że to PiS ich rozgrywa jak chce, jak jest powiew świeżości to trwa I kwartał :(
Nie ma normalnych ludzi w polityce wszyscy chcą się nachapać i tylko trwać przy korycie masakra...
Chciałbym zagłosować na partię centralną w poglądach życiowych jak i ekonomicznych, ale nie ma takiej partii #!$%@? :/
@NewBlueSky: KO i wariacje PIS xD Nieźle odklejony jesteś. Tęsknię do tych "strasznych" czasów rządów PO. Na proruską Konfę mogę tylko napluć tak jak na komuszy PiS. KO to najmniejsze zło i tylko naiwny gimbus tego nie widzi.
@Kyappu: Ey no! Ja dla sprawdzenia kto jak zagłosował kliknąłem pierwszą opcję i teraz nie da się odebrać głosu. Co za scam ten nowy wykop. Wcześniej się dało, a teraz ankieta jest jednorazowa.
@Kyappu: Super sondaż, taki niezbyt wiele warty. Niestety - PiS wygra, bo nakładł ludziom pierdół do głowy rozdawnictwem i sieczką w TVP Info i Wiadomościach. Polacy to nie Wykop ani Warszawa. PiS wygrywa głosami miast i miasteczek odległych od Warszawy o raptem 30 kilometrów. #!$%@?ć PiS, ale niestety wygrają.
@pyzdek: tesknisz do czego? do tego swietnego PO, do ktorego PiS wjechał jak na białym koniu i przejął władze? XD na samej narracji, że nie są PO, a teraz KO i inne wariacje PiS nie potrafią się wypowiedzieć na temat swoich planów poza zamordyzmem i dzieleniem ludzi z użyciem konfliktów społecznych, ich główny argument to "PiS zły", no chyba, że spojrzysz na głosowania w sejmie, to wtedy się okazuje, że oni