Wpis z mikrobloga

Bez kitu, wy poprawiacie za darmo wykop? Przecież oni tylko na to czekają. Na darmowe poprawki, darmowe wypisanie tego co nie działa. Testy na produkcji, użytkownicy za darmo przetestują a moderacja kasę przytuli i zbije piątkę z Orlenem.

Wg mnie jako użytkownicy nie powinniśmy palcem kiwnąć. Jak się nam nie podoba iść do konkurencji i niech sobie z parówkami z Orlenu siedzą.

Ja tam już sobie na hejto przeszedłem i tyle. A tu widzę niedługo zrobicie wszystko za darmo, a na koniec moderacja was oleje i tyle będzie.

Jestem tutaj prawie 14 lat. Ten portal to rak czystej postaci. Wchodzę tu tylko z przyzwyczajenia.
Czarna lista nie działa. Wchodzę a tu gołe baby, pato streamy, MMA i inne. Przeglądać się nie da. To co śledziłem to nie mam pojęcia gdzie jest.

I ten lajałt gdzie nie wiem kto do kogo pisze, i jeszcze komentarze są na podstronach jak na WP jakimś żebym reklamy oglądał i czytanie komentarzy to dramat.

Bez ogromnych poprawek tego serwisu nie zamierzam tutaj wchodzić.

#wykop #wykop20 #wykop2 #programowanie #programista15k
  • 8
@hahaha322: klasyka gatunku. Stąd ten serwis to rak, którego utrzymują użytkownicy tego portalu. To powinno już dawno paść. Liczę że teraz ten portal padnie w cholerę.
@Gorthin: no właśnie też uważam że należy wziąć ich kod aby nie dało się do tego przyje.bac i założyć nowy portal wyglądający i działający jak wykop. Je.bac ich
Czyli nie robić nakładkę na ten, tylko jechać od nowa jako otwarty projekt a ten niech ginie
@bb89: zdecydowanie od takich toksycznych ludzi jak ty. To zdecydowanie trzeba uciekać. Odpowiedź na posta, nacechowana od pierwszego słowa jadem.