Wpis z mikrobloga

Dzień spędziłam dosyć produktywnie. Przeczytałam dwie książki, obejrzałam dwa razy ten sam film z tatą, bo był świetny, poznałam entp, enfj i infj (z czego każdy jest tak samo super, chociaż nie przepadam za feelersami), zjadłam tygodniowe jajko, bo nie wiedziałam, że ma tydzień i nie boli mnie brzuch (wow!), przez dawkę otrzymanej wiedzy jeszcze bardziej zaczęłam wierzyć w siebie i w swoją wartość.
Jedyne, co mi nie wyszło dzisiaj to wyjście z domu, bo późno wstałam i nie miałam w sumie kiedy wyjść, bo spędzałam przyjemnie czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przemyslenia #wychodzimyzprzegrywu #psychologia
  • 13
@KubaGold22: Dlaczego współczujesz? :D Wiesz, ja jestem dumna z mojej osobowości, bo gdybym była takim denerwującym exfx to bym się zabiła żeby nie zaśmiecać tego świata. Ty nie?

Co do produktywności, to tak naprawdę w tym dniu niezwykłe było, że wyszłam z mojego pokoju do salonu XD a jak ty zazwyczaj spędzasz dnie? Jestem pewna, że jesteśmy na podobnym poziomie, bo jestem piwniczakiem (ale szczęśliwym z tego miana)
@iamNadia:

denerwującym exfx

A wiesz że najlepsza parą dla intp sa enfj i entj XD
Też jestem troche dumny (jak chyba każdy kto daje #!$%@? o literkowe typy) bo to unikalny charakter co nie zmienia faktu że majacy wady. Ciągłe bujanie w obłokach, nierozumienie sie z ludźmi itp.

Jestem pewna, że jesteśmy na podobnym poziomie, bo jestem piwniczakiem

I tu masz racje, tez jestem pwiniczakiem z tym że ni do konca
@KubaGold22:

A wiesz że najlepsza parą dla intp sa enfj i entj


nie jestem masochistką, cenię sobie spokój, ciszę i nie krzyczenie

nierozumienie sie z ludźmi itp


Rozumiem, dlatego staram się być w otoczeniu podobnych do siebie

Nie chodzi o to żebym miał sie stać jakis hura-socjalny


to dobrze o tobie świadczy :D

żeby mieć chociaż do kogo gębe otworzyć :D


otwieraj do mnie, będziesz miał podobną do siebie istotę i
@iamNadia:

nie jestem masochistką, cenię sobie spokój, ciszę i nie krzyczenie

+1 choć okazjonalnie lubie gadułów bo biorą na siebie ciężar konwersacji xD

staram się być w otoczeniu podobnych do siebie

Też tak robie ale starzy znajomi i przyjaciele coraz bardziej odpłwają w swoje życia a o nowych trudno

otwieraj do mnie

Może nawet spróbuję :D