Wpis z mikrobloga

Mireczki,

Osobiście uważam, że dzisiejsze wdrożenie nowej aplikacji Wykop.pl przejdzie do historii polskiego IT jako totalny antywzorzec.
Mam propozycję aby w tym wpisie zebrać najśmieszniejsze / najciekawsze błędy o jakich przeczytaliście / znaleźliście.

Ja zacznę - moje trzy ulubione:
1. Mireczek @Qtavon pomimo tego, że usunął konto mógł się zalogować do nowej wersji Wykopu i dodać ten wpis. Podejrzenia, że w Poznaniu przechowywane są dane użytkowników pomimo usuniętego konta okazują się słuszne - ciekawe co na to IODO xD
2. Mireczek @t_e_o_m_o chcąc zmienić hasło otrzymał komunikat, że stare hasło jest zbyt krótkie lub zbyt słabe xD Bezpośredni link.
3. Wykop.pl wyłączył APIv2 nie udostępniając nawet dokumentacji do nowej wersji API. Dzięki temu zabiegowi leżą integracje m.in. @AnonimoweMirkoWyznania, które oficjalnie kończą działalność pod wodzą Mireczka @sokytsinolop - bezpośredni wpis.

Jeżeli wiecie o jakimś ciekawym / śmiesznym błędzie to wrzucajcie w komentarzu - pośmiejmy się razem ( ͡º ͜ʖ͡º)
Bezczelny wpis Wykop.pl daje do myślenia - albo żyjemy w symulacji i Administracja nie szanuje Użytkowników albo (tu: durna teoria spiskowa) ktoś przejął dostęp do całej infrastruktury Wykop.pl i wrzucił ten syf w ramach "wrogiego przejęcia" bo w 3 lata nie da się z dopłatami z Państwa takiego syfu wypuścić xD

#programowanie #programista15k #testowanieoprogramowania #heheszki #ciekawostki #nowywykop
  • 85
@MentorPL:

Przez chwilę można było zmienić płec w profilu (kiedyś nie można było), więc @NiemrawySasiad, @tbhilt, @XpedobearX i @bc547 dla jaj zmienili. Potem jednak opcja została wyłączona i dzięki temu przeszli operację zmiany płci na Wykopie na stałe xD Ciekawe co na to PiS i czy skończy się sponsoring przez Orlen za szerzenie lewackiej propagandy xDDD
Link: https://wykop.pl/wpis/70036753/przez-moment-mozna-bylo-sobie-zmienic-plec-to-dla-
@cerbera: dostałem powiadomienie, że napisałeś, a po jego kliknięciu przeniosło mnie do wpisu zamiast do Twojego komentarza i musiałem cały przewijać żeby tu dotrzeć. Żenada. Z gówna zrobili jeszcze gorsze gówno. To trzeba mieć talent. Idę na hejto. #!$%@?ć wypok.


Dzis sie okazalo ze przechowuja usuniete konwersacje, wiec pewnie komentarze tez.


@cerbera: jednak da sie to jakos wytlumaczyc. Pewnie prawo im na to pozwala na wypadek gdyby ktos uzywal prywatnych wiadomosci do nielegalnej dzialalnosci. Mozna sprawdzic delikwenta pare lat wstecz.
@MentorPL: MEteor - można robic daily aktualizacje bo tych błedów jest wiecej xD.
U mnie usunęło całą historię konta (nie ma żadnej widonoczści wpisów - chociaż podaje w ilości, że jakieś są).
Opcja ulubione żyje własnym życiem. Można dodać mnóstwo razy jeden wpis, nie działa opcją jego późniejszego usunięcia a następnie ulubione losowo znikają.
@MentorPL: Usunęli listy zapisywancyh znalezisk. Teraz jak chcesz zapisac znalezisko, to wszystko trafia do Ulubionych. W Ulubionych nie ma żadnego sortowania, a jak juz doda się zalezisko to nie da się usunąć.
Podstrony z komentarzami zamiast ładowania kolejnych komentarzy.
Uwalenie aplikacji Wykop Mobilny, która była lepsza od oficjalnej.
@ImCandy: PWA na ios sie rozlatuje. Szybkie dodanie wpisu zaslania 'wyslij', gorne menu jest zlane ze statusem baterii orz zegarkiem.

Przejscie gdziekolwiek 'resetuje' scroll. Trzeba na nowo szukac wpisu.

No jest tragicznie