Wpis z mikrobloga

Mireczki,

Osobiście uważam, że dzisiejsze wdrożenie nowej aplikacji Wykop.pl przejdzie do historii polskiego IT jako totalny antywzorzec.
Mam propozycję aby w tym wpisie zebrać najśmieszniejsze / najciekawsze błędy o jakich przeczytaliście / znaleźliście.

Ja zacznę - moje trzy ulubione:
1. Mireczek @Qtavon pomimo tego, że usunął konto mógł się zalogować do nowej wersji Wykopu i dodać ten wpis. Podejrzenia, że w Poznaniu przechowywane są dane użytkowników pomimo usuniętego konta okazują się słuszne - ciekawe co na to IODO xD
2. Mireczek @t_e_o_m_o chcąc zmienić hasło otrzymał komunikat, że stare hasło jest zbyt krótkie lub zbyt słabe xD Bezpośredni link.
3. Wykop.pl wyłączył APIv2 nie udostępniając nawet dokumentacji do nowej wersji API. Dzięki temu zabiegowi leżą integracje m.in. @AnonimoweMirkoWyznania, które oficjalnie kończą działalność pod wodzą Mireczka @sokytsinolop - bezpośredni wpis.

Jeżeli wiecie o jakimś ciekawym / śmiesznym błędzie to wrzucajcie w komentarzu - pośmiejmy się razem ( ͡º ͜ʖ͡º)
Bezczelny wpis Wykop.pl daje do myślenia - albo żyjemy w symulacji i Administracja nie szanuje Użytkowników albo (tu: durna teoria spiskowa) ktoś przejął dostęp do całej infrastruktury Wykop.pl i wrzucił ten syf w ramach "wrogiego przejęcia" bo w 3 lata nie da się z dopłatami z Państwa takiego syfu wypuścić xD

#programowanie #programista15k #testowanieoprogramowania #heheszki #ciekawostki #nowywykop
  • 85