Wpis z mikrobloga

Niech mi któś powie jak to jest. Kiedyś zdałem prawo jazdy i dostałem je bezterminowo. Potem w czasie gdy wchodziły przepisy, że trzeba wymieniać prawa jazdy co 15 lat zdobyłem kolejną kategorię i lekarz wpisał mi na B 15 a na C 5. Cały czas myślałem, że teraz będą tylko terminowe ale będąc w ośrodku i szkoleniu powiedziano mi, że dostanę badania bezterminowe. Zaniosłem dokumenty do wydziału komunikacji, poczekałem na prawo jazdy i dostałem B na 15 lat a C na 5 (na C inaczej nie można). Na pytanie dlaczego mam z terminem kategorie B dostałem odpowiedź, że już miałem terminowe i teraz tylko takie dostanę.
Mimo, że dostałem od lekarza badanie terminowe będę musiał robić lekarza co 15 lat?
#prawojazdy #samochody #ruchdrogowy #prawojazdy
  • 8
@siemboom: nie przejmuje ale chodzi o to, że musiałem przykładowo przez ostatnie 5 lat wydać około 500zł wiecej niż powinienem. to juz nawet nie chodzi o kase ale o sam fakt, że ktoś mi #!$%@? w badaniach i teraz ja muszę sie użerać. przykładowo gubie prawo jazdy i nie wiem czy znow musze robić lekarza i płacić