Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie i sorry za spam tagami hehe

Z powodu tego że nowy #wykop jest nieużywalny a ja zebrałem tu pod kilkoma własnymi projektami sporo audiencji, co następuje:

o #nba #nbastats będę pisał tak jak do tej pory, zbiorczo raz w tygodniu na PROBASKET, pomyślę może od nowego sezonu o jakimś dedykowanym fanpeju na fb, ale nie wiem

o #koszykowka #plk piszę już od jakiegoś czasu równolegle na grupie www.facebook.com/groups/EBLgrupadyskusyjna - tam szukajcie zapowiedzi meczów

muzyczny tag #cultowe zawieszony do odwołania, pewnie na zawsze ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#fantasycycling - nie wiem co zrobić z tym fantem, wyniki mogę publikować gdziekolwiek, choćby stworzyć twitterowe konto fantasy, które wrzucicie sobie w zakładki, nie mam na razie pojęcia jak zorganizować interakcji w drugą stronę, ale mamy na to trochę czasu. Discord? Hejto?

Gdyby ktoś potrzebował szybkiego kontaktu do mnie, to prędzej niż na wykopie złapie mnie tu: https://twitter.com/pokal53737343 (pewnie prywatnej wiadomości nie da się napisać, więc trzeba po prostu wołać we wpisie).

Na wykop chętnie wrócę, ale jak będzie działał normalnie.
Póki co dziękuje za dużo miłych słów z różnych stron w różnych tematach w których się tu udzielałem.
Cześć, do zobaczenia gdzieś.
  • 22
Na wykop chętnie wrócę, ale jak będzie działał normalnie.


@cult_of_luna: nigdy nie będzie działał lepiej niż do wczoraj. Co prawda na pewno będą naprawiać i łatać teraz wszystko przez jakiś czas, ale nigdy nie będzie dobrze bo zostaną rzeczy które były zepsute w poprzedniej wersji i oraz nowe, zepsute w wersji 2.0