Wpis z mikrobloga

@wysuszony: 90% wytykanych wad WP też skończyło się kilka wersji temu co nie przeszkadza co niektórym zaśmiecać wpisy ze swoimi głupimi aluzjami. Mój brat ma Xperię J z wersją 4,x,x(nie wiem dokładnie) i choć nie jest fanatykiem aplikacji(których SP ma miliony) to co jakiś czas musi resetować telefon bo nawet smsów nie da sie pisać
@wysuszony: Kosztuje około 500zł więc w tej cenie ciężko znaleźć coś lepszego. Ja za mojego 8s dałem 490 i choć zapełniłem już całą pamięć to chodzi tak jak na początku. Jedynie czasami złapie zadyszkę na 1-2s.

Chyba, że masz jakiegoś HTC Wildfire z 2.1.


Problem polega na tym, że prędzej Korwin wejdzie do sejmu niż coś tańszego niż 1500zł z androidem(nie licząc Nexusa) dostanie aktualizację do kolejnego androida.
@xqwzyts: serio, te tnące Androidy to jakiś mit powielany przez ludzi którzy ostatni raz mieli w rękach smartfona z Androidem za czasów Xperii X8 (swoją drogą ten sam chip graficzny siedzi w Xperii J). Obecnie mam uptime koło 450h i jeżeli będę musiał wyłączyć telefon, to nie dlatego że mi się zawiesi, tylko że będę chciał włożyć kartę pamięci, albo zmienić baterię.
@Internet_the_explorer: Jak ktoś ma do wydania kasę, to polecam dowolny tablet z procesorem x86 i Windows 8. System płynny jak iPad, a do tego można uruchamiać te same aplikacje, co na PC. Może nie idzie na tym pograć, ale np. pełnowartościowego Worda (nie jakąś protezę typu Office Suite) można uruchomić ;) Tylko nie wiem, jak w nich z baterią - ale to pewnie też zależy od modelu.