Wpis z mikrobloga

@zgaS: nie opłaca sie, lepiej mcdouble za $1 albo daily double, mcchicken polskiego też nie przypomina ale jest znacznie lepszy i za $1 jest ok. Wiec lepiej najesc sie jednodolarowych kanapek niz jednego big maca :)
@zgaS: Nie lubię i nie jadłem tutaj :P Najlepszy jest sonic z takich szybkich. Podjeżdżasz furą wciskasz guzik, zamawiasz i pani na wrotkach Ci do auta przywozi hehe plus faktycznie robią na miejscu a nie odgrzewanie mrożonki :)

@LuckyR: Nie jadłem to nie skomentuje, bardzo tutaj lubie taco bell jeszcze
@zgaS: nie wiem jak w alabamie, ale na polnocy kfc zazwyczaj stoi na murzynowie i to jest ich docelowa klientela, jak sie ma ochote np. na skrzydełka lepiej wybrac sie do mniej znanego fast fooda gdzie zazwyczaj jest różny wybór panierek (zależnie od ostrości).
@zgaS: jestem w highschool a powiniem być w collegu ale ostatni rok. Dupeczki średnie opór kilka fajnych ale nie szukam bo mam. Pomieszkać hmm mi się nudzi i chce wracać gdybym mial tutaj robić i mieszkać na stałe to raczej słabe miejsce. Fure mam civic z 2003 :P Prawka nie mam bo chyba moge jeździć na polskim haha
@zgaS: Tak jest ale w stanach typu floryda, california, NY :) W alabamie raczej lipa, nie dbają o siebie itp itd.

@LuckyR: Masz racje ale z tego co mi powiedziano jeśli jestem 'Full time student' to mogę jeździć na swoim cały pobyt :) Pewności nie mam 8 miesięcy już jeżdżę i mnie póki co nie zatrzymali więc lajcik. Plus z polski wyrobiłem miedzynarodowe. Dam rade w razie czego haha
@twojastarateztojara: no jak masz międzynarodowe to nie masz co sie martwic, myslalem ze pomykasz na polskim zwyklym blankietowym a nie tej dziwnej książeczce. Przez rok jezdzilem na polskim miedzynarodowym potem zrobilem w DMV w chicago (po polsku test:)) za $25, całość trwała 3-4h :).
@zgaS: nie chcę wracać, na legalu, wizę mam pracowniczą 5-letnią (od 2011, więc do 2016 spokojnie), ale zobaczymy jak będzie z przedłużeniem...