Wpis z mikrobloga

Afirmacje #sebcel i prawo przyciągania jednak działają. To ja byłem tym który kilka miesięcy temu zakupił mu fejkowe followersy na instagramie i przodował w hejterstwie publicznym po czym Seba zniknął. Powiedział, że dojedzie swoich hejterów, ale tego po nim się nie spodziewałem. Za 2 dni czeka mnie wizyta u specjalisty który potwierdzi czy mam złośliwy nowotwór (a wszystko na to wskazuje) i ile pozostało mi miesiecy życia. Seba powiedział, że hejterzy publiczni pożałują, ale takej siły po jego afirmacjach się nie spodziewałem. Przepraszam Seba za kupione followy i moje hejterstwo publiczne. Teraz jak okaże się że mam raka to spróbuję wykorzystać prawo przyciągania i pomyśleć, że go nie mam to może zniknie, ale niestety nie mam 8 lat doświadczenia w rozwoju osobitym więc pewnie moje zaklęcia okażą się zasłabe. Wtedy spróbuję umówić się na sesje afirmacji z Sebą i Jackiem wiśniowskim na streamie na twitchu zamiast chemioterapii. Tylko wtedy jest szansa, że nowotwór zniknie.

#przegryw #zdrowie #medycyna #motywacja #rozwojosobistyznormikami
h.....w - Afirmacje #sebcel i prawo przyciągania jednak działają. To ja byłem tym któ...

źródło: comment_1673884005OCVTMBhIDl3benM2IOXpwO.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach