Wpis z mikrobloga

Chciałem odpowiedzieć @janushek w jego wpisie, ale zablokował mnie, więc odpowiem w osobnym wpisie:

Za co szanuję dzisiejszych twórców seriali, w sensie, szanuję, nie szanuję...tak naprawdę gardzę w #!$%@? za to uczarnianie postaci, ale szanuję za determinację i namiętność z jaką to robią. To tak jakby to było wręcz silniejsze od nich i tak im weszło w krew że nie potrafią już tego kontrolować. Zastanawiałem się kogo uczarnią w tym serialu, i ja obstawiałem Ellie, bo Joel już w sumie był latynosem w grze, ale Ellie byłaby łakomym kąskiem.
A tu proszę, takie niewinne niewinniutkie uczarnienie, bo oberwało się tylko Sarze xD bo przecież kogo obchodzi dzieciak który i tak umrze za 5 minut xD ale punkty za różnorodność wpadły xD

#gry #seriale #thelastofus #hbogo #hbomax
Pobierz B.....n - Chciałem odpowiedzieć @janushek w jego wpisie, ale zablokował mnie, więc od...
źródło: comment_1673864221AAsC0sFmY8QKyLbkehTewd.jpg
  • 26
Zastanawiałem się kogo uczarnią w tym serialu, i ja obstawiałem Ellie, bo Joel już w sumie był latynosem w grze, ale Ellie byłaby łakomym kąskiem.


@BadSebastian: W gre nie gralem i ogladac raczej nie bede wiec nie wiem czy dana postac powinna byc biala, czarna, zielona czy niebieska.

Ale jak ogladalem jakiestam wywiady z premiery to wydaje mi sie ze jesli chodzi o glowna bahaterke mogli wybrac lepiej :P
@gorzki99: To jest osobna kwestia, bo oczywiście że mogli wybrać kogoś lepiej dopasowanego, ale w sumie nie ma co narzekać, ważne że ma jasną karnację tak jak w grze, a nie czarną. Takie czasy że nawet to cieszy¯\_(ツ)_/¯
ważne że ma jasną karnację tak jak w grze, a nie czarną.


@BadSebastian: Tez mnie mierzi to uczarnianie wszystkiego. Patrz np czarne elfy czy sniezka (sniezka czarna? no bez jaj - ksywke miala nie bez powodu :PP)

Ale tutaj chyba bym wolal lepiej dobrana postac, nawet czarna, zielona czy niebieska. (tym bardziej ze nie wiem jaki jest oryginal).

Nie powinienem tak mowic ale po prostu moje poczucie estetyki cierpi :P
@BadSebastian zakładając, że NIE mamy do czynienia z postacią historyczna, a sama postać nie charakteryzuje się danym kolorem (Wiedzmin jako czarny etc) to liczą się umiejętności aktorskie. Skoro jest dobra, to nie będą jej odrzucać, bo wykopki zesraja się o inna karnacje xd