Wpis z mikrobloga

dla każdego chłopa czeka druga połówka. Tak. Blackpill to bujda. każdy ma szansę na związek tylko nie wszyscy z płodnymi 18 letnimi julkami tak jakby chcieli.. niektórzy zwiąża się z mniej atrakcyjną 25 latką, inny z 35 letnią samotną matką, a ktoś jeszcze inny ze starszą wdową.. jest oczywiście też szansa na Azjatki które kochają polskich mężczyzn itd itd, dla każdego jest nadzieja. nie wierzcie we wszystko co piszą tu na tagach! głowa do góry! #przegryw
Vedar - dla każdego chłopa czeka druga połówka. Tak. Blackpill to bujda. każdy ma sza...

źródło: comment_1673858865icxP7mLjPiqq0ui5bxGjPU.jpg

Pobierz
  • 9
@Vedar: Niektórzy są incelami z wyboru bo chcą np tylko dziewicę, albo kobietę bez dzieci. Większość nie doszła do 30stki choć oczywiście są wyjątki po 30stym roku życia którzy nawet za rękę nie potrzymali, w każdym razie jestem zdania że prędzej czy później każdy znajdzie to czego szuka, z wiekiem zmieniają się priorytety i poglądy także.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Vedar: Sam sobie zaprzeczasz. Najpierw piszesz o jakiejś drugiej połówce ( chyba w lodowce), a potem wymieniasz jako przykład 35 babę z bombelkiem - to zadna połówka, tylko zimna, chłodna kalkulacja: Ja dam beciakowi złudzenia miłości, a on będzie utrzymywal mnie i Brajanka. A jak tylko zacznie fikać, to kopne go w dupe.

Zajebista perspektywa. Nie okłamuj ludzi.
@bulbulator90 masz wypaczone spojrzenie na to czym jest związek xD według ciebie to tylko bajkowa albo nastoletnia miłość? związek to partnerstwo, wspieranie się, wspólna droga przez życie, no i dużo seksu.

wszystko jest lepsze niż życie w samotności.