Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wolf1986: dlaczego bazujesz na statystykach z finałów w poprzednich latach gdzie koleżka wyżej napisał

Liga Mistrzow w tym sezonie stala sie pokazowka w stylu Superpucharu Europy; nikogo to nie interesuje


Czyżby statystyki poprzednich edycji czyli rok/dwa do tyłu potwierdzały jego narrację? Bo argument super oglądalności ligi mistrzów w edycjach 7 lat do tyłu i więcej jest trochę zabawny xD

https://www.sport.pl/pilka/7,65041,27150176,najgorszy-final-ligi-mistrzow-w-historii-potwierdzaja-sie-slowa.html
@aeis: Bo wtedy Lm była bardziej dostępna w otwartej tv. A teraz tylko masz płatne. A Januszem w Polsce szkoda 10 pln na pp. A jak mam oglądać coś na Viaplay to wole tego nie oglądać. Mimo, ze mam gratis w nc+

Wiem myślenie nie jest najmocniejsza twoja stroną.
Od kiedy zdobywca LE gra z najlepszymi drużynami ze świata :) w fifa club world cup.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wolf1986:

Bo wtedy Lm była bardziej dostępna w otwartej tv. A teraz tylko masz płatne


i nadal jest, po prostu nie potrafisz czytać albo próbujesz mnie zdyskredytować

Najniższa oglądalność finału Ligi Mistrzów również w Polsce

Najniższą oglądalność w historii zaliczył finał również w Polsce. Chodzi oczywiście o otwartą telewizję, bo programy Polsat Premium nie są objęte pomiarem firmy Nielsen. Jak informuje na Twitterze dziennikarz Mariusz Wójcicki, mecz Chelsea – Man City
@aeis: Teraz jest w otwartej tv? Jeden mecz na kolejkę a gdzie pozostałe? Na Polsat premium…
Gdyby była w otwartej to każdy Janusz we wtorek i środę oglądałby po meczu. Tak ogląda jeden z całej kolejki. Ciężko przemyśleć? A może łopatologicznie trzeba Ci wyjaśnić.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wolf1986: przecież link do twojego artykułu bazował na finałach, mój również i cały czas o tym mówimy więc dlaczego teraz zaczynasz pisać o tym ile meczów z jednej z kolejki lm jest w telewizji? Finały ogląda mniej osób więc fazę grupową też i pewnie dlatego #!$%@? ten jeden mecz z otwartej telewizji bo nikt tego gówna nie chciał oglądać albo kompletnie nie było to opłacalne