Wpis z mikrobloga

@Koniasz: To wiele wyjaśnia. Każdy normalny Polak brzydzi się rosją, rosjanami, rosyjskością i z racji naturalnego zamiłowania do wolności kibicuje Ukrainie. Czy jacyś twoi krewni lub koledzy użyźnili ukraiński czarnoziem czy jeszcze na to czekasz? Wiesz, nowa łada piechotą nie chodzi.

I nie, nigdy Polakiem ani Europejczykiem nie zostaniesz. Ogolony szympans też nie stanie się człowiekiem.
@januszdoe: to popatrz ja nie jestem ruskiem, a pamiętam. Śmieszne jak próbujecie na siłę zatrzeć pamięć o tym wydarzeniu i przypiąć łatkę onucy każdemu, kto ośmieli się na te temat wspomnieć.
Śmieszne jak próbujecie na siłę zatrzeć pamięć o tym wydarzeniu i przypiąć łatkę onucy każdemu, kto ośmieli się na te temat wspomnieć


@muchatse: Pokażesz nam tu zgromadzonym np. swój artykuł wspominkowy o Wołyniu sprzed 24 lutego 2022 roku?

Nie?

To przestań sobie wycierać mordę ofiarami tej rzezi.
Pokażesz nam tu zgromadzonym np. swój artykuł wspominkowy o Wołyniu sprzed 24 lutego 2022 roku?


@Filipterka25: ahaha, ładny fikoł, czyli musiałem pisać o Wołyniu wcześniej, aby móc się teraz odezwać. Z kim ja tu siedzę xD
@Filipterka25:
Pokażesz nam tu zgromadzonym swoje wpisy o ukrainie sprzed 24 lutego 2022 roku?

Nie?

To przestań sobie wycierać mordę tą wojną, ekspercie.

Poza tym kim ty #!$%@? jesteś żeby mówić ludziom, co oni mogą, a czego nie, łykopku. Musiałbyś najpierw coś znaczyć, a na razie to masz jedynie wpływ na trzymanie własnego moczu.
@muchatse: Śmieszna to jest próba polaryzacji społeczeństwa i podsycanie antyukraińskich nastrojów. Też pamiętam i potępiam ale nie spamuje o tym nigdzie jakoby rozwiązanie kwestii wołyńskiej było teraz nadrzędna sprawą i miało jakikolwiek wpływ na aktualne wydarzenia - tak jak to robią ruskie trolle.