#!$%@? to co w brązie się dzieje to jest jakiś cyrk. Takiej dżungli dawno nie widziałem.
Co grę masz pewniaka na jakiegoś smurfa, boostera, trolla, afka, super feedera i do tego ten coinflip gdzie to trafi. Chryste. Nie pamiętam kiedy grałem wyrównaną grę gdzie nie było stompu. Znaczy się z tym to już ciężko jest od jakichś 2 lat żeby sobie pograć dłużej niż 35 minut, ale początek tego sezonu to tornado jest. Nie wiem w sumie po co w to gram, bo to bardziej jakbym grał na spectate w tą grę, bo i tak nie mam żadnego wpływu na to co się dzieje XD
#leagueoflegends
  • 2
@ruda_stuleja: Z tego co czytałem to 8/10 gier statystycznie jest przesądzonych w champion select zależnie od średniej skilla drużyny. Jak chcesz mieć większy wpływ na wynik to bierz coś co solo carruje, czy split #!$%@?ąc na topie, czy czyszcząc fale minionów i zabijając 1v1 na midzie. Adc to gówno rola do solo q, chyba, że masz mechaniki boga. Support i las to kwestia strategii. Leśnik ma fajnie, bo może sprawić, że
@ruda_stuleja: już w lobby albo po pierwszych 5-10 minutach można stwierdzić jaki będzie wynik gry, ofc czasem coś wyjdzie i się to flipnie ale można śmiało ocenić która drużyna wygra jak pajac w 6 minucie wraca z bazy po raz 4 z wynikiem 0/4/0 i 27 cs ( ͡° ͜ʖ ͡°), no ale to nie jego wina bo mają lepszego junglera no i w ogóle report all