Wpis z mikrobloga

Byłem w sierpniu we Francji, na lazurowym wybrzeżu, przesiadywałem często w jednej knajpie, konkretnie w Nicei w jednej z uliczek przy Massena. Widok na tysiące ludzi przechadzających się non stop głównym placem, Opowiem wam o dwóch rzeczach które od razu rzuciły mi się w oczy, jeżeli będziecie kiedyś na lazurowym wybrzeżu zwróćcie na to uwagę.

W ciągu 10 dni widziałem cała masę par młoda kobieta 20-29 z facetami w średnim wieku 40+ Co więcej zdążały się nawet mocne patologie typu młode dziewczyny z facetami 80+ zgarbionymi, siwe włosy, powolny chód, idącymi razem za rękę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiedy pierwszy raz x lat temu bylem w Nicei doznałem szoku. Moja idiotyczna teoria-może dlatego był tam zamach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tu druga ciekawostka, wiece co jest dla was przegrywy
Od za..ebani par facetów idących razem za rękę, najczęściej typowych manletow. Par kobieta-kobieta ZERO, dziwnie się na to patrzy gdy się to widzi nie mając tego u nas na codzień.

Jak to u nas w Polsce bywa, przyjdzie to i do nas za 30 lat. Polki nauczą się kogo warto w życiu szukać i co się liczy, a dla was młode chłopaki wiecie już co zostanie.

Nie mam na celu nikogo urazić, to tylko moje przemyślenia/doświadczenia, pozdrawiam

#rozowepaski #podroze #kobiety #francja #lazurowewybrzeze #zwiazek #przemyslenia
  • 2
@Noc-Kruka: Dziwne, że analizujesz schemat w otoczeniu i wrzucasz też docinki na innych, prawdziwy obserwator patrzy, analizuję i widzi schemat, Ty jakbyś musiał się podbudować jakimś drobiazgiem akurat w tematyce związków, może to braki? Może tak ukrywasz swoje porażki? Może się czegoś boisz i cieszysz się, że jest też szansa dla Ciebie w wieku 60 lat?
Mnie zainteresowało co napisałeś, sam podróżując widzę różne schematy, ale nie klepie swoje ego po