Wpis z mikrobloga

@Kadet20: na niemców plujesz ale euro nie smierdzi, zakupy pewnie w lidlu czy kauflandzie, marzenie o jeździe bmw, audi albo porshe .... chemia to pewnie też niemieckie marki, ehhhh polaczki 2 mln z was żyje i pracuje w niemczech a wy dalej tak na nich naskakujecie, to chyba jakiś syndrom niższości
@muskutanin: cały wschód od odry jest pod tym względem żałosny ale im dalej na wschód tym gorzej, polska hipokryzja przy ukrainskiej/bialoruskiej to pikuś a ich to mała skala przy rosyjskiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
polaczki 2 mln z was żyje i pracuje w niemczech a wy dalej tak na nich naskakujecie, to chyba jakiś syndrom niższości


@paternos22: mordo cebulana, ale to nie my tutaj tytuujemy swoją własną narodowość w sposób pejoratywny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zakupy pewnie w lidlu czy kauflandzie, marzenie o jeździe bmw, audi albo porshe .... chemia to pewnie też niemieckie marki, ehhhh polaczki 2 mln z was żyje i pracuje w niemczech


@paternos22: Zakupy robię w top markecie i biedrze, marzę o jeździe najnowszą alfą romeo a nie jakimś obsranym bmw czy audi i nigdy w życiu nie byłem w niemczech. Czy już mogę na nich pluć?
@paternos22: padalce na naszej krwi tak się upasły. Skąd niby mamy kupować, jak przez ich wojny przeorali nasz kraj wzdłuż i wszerz.

Mimo tego pokazaliśmy jacy jesteśmy wytrwali, od kiedy tylko zrzuciliśmy z siebie but ich najlepszych kumpli nasz wzrost jest porównywalny tylko do Chin.
na niemców plujesz ale euro nie smierdzi, zakupy pewnie w lidlu czy kauflandzie, marzenie o jeździe bmw, audi albo porshe .... chemia to pewnie też niemieckie marki, ehhhh polaczki 2 mln z was żyje i pracuje w niemczech a wy dalej tak na nich naskakujecie, to chyba jakiś syndrom niższości


@paternos22: Pisowcy doskonale jak widać wiedzieli gdzie uderzyć.. w kompleksy i zawiść.

Śmieją się z moherów w tvp xd
padalce na naszej krwi tak się upasły.


@Bernan: Jeden z bardziej debilnych objawów kompleksu małego zawistnego polaczka.

Niemcy upasły się na zagranicznym kapitale i planie Marshalla, a nie na Polsce. W 1945 z III Rzeszy nie został kamień na kamieniu, wszystko co mieli zostało zniszczone, #!$%@? na wojnę totalną albo zagrabione przez Sowietów.
@Glacial: Lol właśnie ja się cieszę ze jestem częścią Europy, jestem za federalizacja UE, to jest nasza przyszłość,ale oczywiście ktoś powie ze będziemy pod czyimś butem bla bla bla, terwz właśnie jesteśmy pod swoim polsko pisowskim butem i PiS serwuje nam zamordyzm, to ja już wole być pod demokratycznym butem zachodu i wymienić wzniosle hasła o ojczyźnie za dobrobyt i rozwój pod flaga UE
@Elaviart: Dokładnie, Niemcy nic od polski nie mieli, po prostu USA zainwestowało w nich miliardy bo widzieli ze silne Niemcy to najlepszy bat na komunizm który gdy nie to mógłby rozszerzyć się na cala europe, za dobrobyt Niemców na którym polska teraz i tak ogromnie korzysta proszę mieć pretensje do Amerykanów polaczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)