Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiem, że jest wiele fachowcow w tym miejscu. Anonimowo pytam i zaraz zobaczycie dlaczego.
Chodzi o laserowe obkurczanie pochwy. Kiedyś to po prostu doktor robił plastyke poprzez nacinanie i zszywanie a dzisiaj wiele rzeczy robi laser. W google są wyniki pozytywne, ale jak byk widać, że wszystkie pytania i odpowiedzi na forach pisała jedna i ta sama osoba która te zabiegi wykonuje.
Kiedyś członka powiększało sie poprzez przecięcie wędzidełka pod brzuchem a dzisiaj wstrzykuje sie to samo co w usta aby je powiększyć. Technika idzie mocno do przodu. Kiedyś ledwo wkładałam palca a po porodzie jestem w stanie włożyć nawet 4. Stosunki z moim partnerem to udawanie orgazmu, kiedyś dochodził w 5 minut a dzisiaj potrafi nie mieć orgazmu i wiem doskonale, że ręką i ustami sprawiam mu więcej przyjemności. Czy jest tu ktoś kto ma taki zabieg za sobą lub zna kogoś kto to zachwala? Bo wydać kilka tys na coś co nie przyniesie efektu to trochę szkoda pieniędzy.

#zwiazki #ciaza #wspolzycie #pytanie #rozowepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63c469cf01f4c80d1901ac83
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: A zadbałaś już o siebie, żeby wrócić do formy(o ile w ogóle była) przed porodu? Może to zabrzmi brutalnie, ale jesteśmy jednak zwierzętami i jeżeli fizycznie będziesz lepiej wyglądać to facetowi to pomoże :)

A jakieś ćwiczenia mięśni dna miednicy próbowałaś? Jest dużo świetnych uro-gine-fizjoterapeutek. Może to jest myśl najpierw?

A tak pół żartem - powiedz gościowi, żeby Ci klapsa dał. To zobaczysz, czy jesteś w stanie zacisnąć :)
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja na początek polecałabym ćwiczenia Kegla na mięśnie dna miednicy dla Ciebie (i tutaj zakup kulek gejszy i lepiej udać się do sklepu erotycznego, tam pracownik Ci doradzi) ALE też dla partnera (tutaj też sklep erotyczny). Na sam początek wystarczy Ci ok. 10 minut tylko musisz pamiętać, aby być w stałym ruchu np. spacer. Jeśli kulki nie będą chciały wejść to użyj lubrykantu tylko na bazie WODY!
Co do lasera
Kora: Koleżanko, miałam ten sam problem, dwie ciąże, potem szef "mężowski"... Koniec końców miałam operację plastyki pochwy, niestety nie laserem, ale w wieku 28 lat nie chciałam, aby partner szukał innych doznań...
Zabieg zrobił mi lekarz partacz (mniejsza o nazwisko) w Wilanowie... Nic nie czuję, udaję, ale facet jest zadowolony... #!$%@?ówka, więc liczę, że laser to da Ci coś lepszego.


---

Zaakceptował: LeVentLeCri