Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 72
@The_Lost_Vikings: tak - żałuję że nie nagrałem Babci jak o tym opowiadała - u nich we wsi za Niemca było źle, ale dopiero jak przyszły Ruskie to poznali co to zezwierzęcenie - gwałty, rabunki. Pijana hołota przekraczającą się przez wioskę i biorąca wszystko co im wpadło w oko.
  • Odpowiedz
gdy wyzwalali i uwalniali od nazizmu Polskę.


@The_Lost_Vikings: Doczytaj no koleszko trochę historię jednak. Nic nie wyzwolili, połowę kobiet pogwałcili, co mogli to rozkradli, kogo mogli to zabili, wywieźli, zesłali i finalnie zmienił się na długie lata okupant. ha tfu na rosje
  • Odpowiedz
gdy wyzwalali i uwalniali od nazizmu Polskę


@The_Lost_Vikings: Mój dziadek opowiadał, że jak wpadli do Łodzi, gdzie wtedy mieszkał to sąsiadom wypili perfumy i #!$%@? krem do golenia, a mojemu dziadkowi i babci ukradli pościele, ubrania i dodatki (zegarki, kapelusze), a potem na oficynie złapali psa, zabili go i zjedli. Mówił, że nigdy w życiu takich dzikusów nie widział i nigdy "tego" co weszło do miasta nie nazwałby ludźmi. Byli jak
  • Odpowiedz
tak wyzwolili, że wymordowali pół rodziny mojego znajomego spod Białegostoku


@manjan: a ty myślisz że zapadnie strany jak wojnę miały to иie zabijali cywilów?
  • Odpowiedz
@rybsonk: oczywiście. ta właśnie rodzina mówiła, że o wiele bardziej wolała Niemców. i to mówi każdy, kogo znam i kogo spytam się o 2 wojnę światową.

bo Rosjanie mordowali dla zabawy. Niemcy tylko jak dostali rozkaz. Jak Rosjanie wchodzili do wioski, zabijali i gwałcili. Jak Niemcy wchodzili to chcieli tylko żreć
  • Odpowiedz