Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Kodzirasek: Skoro kobiety zaczynają już namawiać się wzajemnie do prostytuowania za pomocą mas mediów, to chyba jednak coś poszło mocno nie tak w tej całej rewolucji seksualnej xD. Ale nie ma tego złego. W Polsce wzrośnie podaż i spadną ceny to przegrywy będą mieli używanie. A po żony będzieny się fatygować za granicę, do biednych i konserwatywnych krajów.

Jest jeszcze tyle miejsc na Ziemi, w których marzeniem kobiety jest dostęp do
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@choochoomotherfucker: Słusznie, zgodnie z mądrością etapu jesteśmy jeszcze w punkcie normalizacji prostytucji i sexworkingu. Kiedyś same feministki uważały te zjawiska za uprzedmiotowienie kobiety i coś upokarzającego. Dzisiaj z "aktorek filmów dla dorosłych" zrobiliśmy celebrytki, a teraz powoli zmieniamy podejście przeciętnej kobiety do monetyzacji swojego ciała.

@Kodzirasek: Nie rozumiem o co Ci chodzi.
@djtartini1: Ale jeśli ktoś się tym nie chce zajmować, to nic go nie przekona. Już któryś raz wykopki zwykły reportaż biorą za zachęcanie i jako osobę, która pracuje w mediach, za każdym razem mnie to bawi xD Patrzcie na życie trochę chłodniejszym okiem, a nie przez pryzmat poglądów "loszki to k..." albo "złe lewactwo chce zniszczyć świat".

Dzisiaj z "aktorek filmów dla dorosłych" zrobiliśmy celebrytki, a teraz powoli zmieniamy podejście przeciętnej
Patrzcie na życie trochę chłodniejszym okiem, a nie przez pryzmat poglądów "loszki to k..." albo "złe lewactwo chce zniszczyć świat".


@choochoomotherfucker: Wydźwięk moim zdaniem się zmienił- no i ja nie widzę problemu w tym, że nazywam prostytutkę- "prostytutką" a nie jak GW pisze, że ten zawód domaga się szacunku i nazywania "sexworkingiem" i to już robi ze mnie mizogina .To jest rozmywanie pojęcia i jego normalizacja, rozumiem, że to nie jakiś