Wpis z mikrobloga

@Rodriquez: Co do linka, to dysforia może być spowodowana przez wiele czynników, niekoniecznie będących tanspłciowością, więc nie wiem, co chciałeś nim udowodnić.


@Panoxar: tak jest jeszcze autogynefilia i uzależnienie od porno
@Rodriquez: Czyli mam rację. Zadałem pytanie, na które można odpowiedzieć tylko tak lub nie i na które każdy powinien być w stanie odpowiedzieć. Unikasz odpowiedzi, bo wiesz, że doprowadziłaby ona do wykazania, że się mylisz.
@Rodriquez: To dobrze. Teraz wyobraź sobie, że budzisz się jutro w kobiecym ciele. Czy zmieni to poczucie tego, jaką masz płeć?


@Panoxar: Budzisz a nie rodzisz to dwa różne aspekty, nie da się obudzić z dnia na dzień w innym ciele.
Nierealne jest obudzić się w innym ciele więc nie odpowiem jakby to było bo coś takiego nie istnieje, fikcji i przenoszenia świadomości szukaj w sci-fi
To eksperyment myślowy, nie musi być to możliwe, żebyś odpowiedział na to pytanie, ale dalej boisz się udzielać odpowiedzi.


@Panoxar: jak mam traktować na poważnie jakieś wymyślone sytuacje które nie maja i nigdy nie będą miały miejsca i jeszcze mam bazować na sytuacji w jakiejś się znajdę. Ty jesteś poważny?
@Panoxar: Mam sobie wyobrazić sytuacje w której nikt na ziemi się nie znajduje i mam Ci udzielić informacji jak bym się zachował? Opowiedz mi po co? jaki to ma wpływ do przedstawionej dyskusji? Na razie nic tutaj nie wniosłeś a pytasz o absurdalne rzeczy.

Dalsza dyskusja w wymyślonych ludzikach nie ma sensu.
Facet urodził mężczyzną i ubiera się jak kobieta tyle w temacie.
@Panoxar: z obecnie posiadanym umysłem i świadomością próbowałbym się dopasować do posiadanego ciała trudne by to było ale tak właśnie bym zrobił.
Preferencji seksualnej raczej bym nie zmienił nie podniecają mnie faceci
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rodriquez: Doucz się na temat różnic pomiędzy sex i gender i przestań się kompromitować.

@Panoxar: różnica jest taka za płeć istnieje, a gender to wytwór wyobraźni. Pomogłem ci? Teraz wszystko jasne?
@Rodriquez: Nie co byś robił, a kim byś się czuł. Pewnie dalej mężczyzną, bo umysł pozostał by taki sam. W ten sposób, według siebie, nabył byś chorobę psychiczną, zmieniając tylko ciało, co wydaje się być niedorzeczne. Transpłciowość to przypadłość fizyczna.