Wpis z mikrobloga

Jak podbić czytanie w Kingdom Come?

Wykupiłem wszystkie księgi jakie były u npc i przeczytałem. Mam już 13 poziom ale mam problem podbić czytanie do 14 poziomu, a zależy mi na zdobyciu perka: Kartograf

#kingdomcomedeliverance
  • 17
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Garztam: są jakieś perki ze szybciej się uczy jak siedzi i ze wolnej kary się naliczają. Z nimi odpaliłem piwniczaka i szybko nauczyłem się czytać.
  • Odpowiedz
Wykupiłem wszystkie księgi jakie były u npc i przeczytałem


@Garztam: Musisz czytać dosłownie wszystko, z tego co pamiętam to nawet te mapy skarbów coś tam dawały, warto też najpierw nauczyć się czytana a potem kupować przepisy na eliksiry, bo jeśli użyjesz ich wcześniej to prawdopodobnie nie dostaniesz bonusu do czytania.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Garztam: mapy skarbów też dają expa, w klasztorze w Sazawie można się włamać i tam jest pełno książek. Na pewno nie masz wszystkich przeczytanych bo ja spokojnie 20 lvl nabiłem.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@FircykPiecyk to też jest dobry pomysł. Nawet nie wiedziałem xD
W ogóle to ten skryba non stop śpi u mnie. Kiedy nie przyjdę to on leży w tym łóżku, a że złodziejem nie jestem to go zostawiałem w spokoju xd ale im więcej gram tym bardziej żałuję, że nie rozwijałem przestępczych umiejętności Henryka
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@kexus512
@raven4444
@Viscop
@FircykPiecyk

Ukradłem wszystko co byłem w stanie ukraść ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) czytanie podbite.

Tak w ogóle od ostatniej wizyty w klasztorze to ciągle tam są zamknięte drzwi. Ciekaw jestem czy jak wejdę tam w stroju mnicha to czy ktoś zwróci na mnie uwagę
  • Odpowiedz