Wpis z mikrobloga

#sluchawkibezprzewodowe #kiciochpyta #pytaniedoeksperta

Kupiłam sobie słuchawki bezprzewodowe - Music Sounds jakieś takie w miarę tanie, te co na zdjęciu. Jednak bateria w nich trzyma około 45 minut od pełnego ładowania, potem je zaś muszę do tego pudełka wrzucić i po pewnym czasie znów mogę korzystać z 45 minut. W związku z tym parę pytań, bo ja nie ogarniam

1) Czy w droższych modelach jest lepiej? Nie będę wydawała 400 pln na słuchawki jak zamiast godziny mają trzymać 1,5 godziny xD
2) Czy baterie w nich są niezależne od siebie? W sensie mam lewą słuchawkę w uchu, prawą w pudełku, to jak ta lewa padnie, to prawa będzie naładowana?
3) Ile czasu trwa mniej więcej ich ładowanie od zera do pełnego stanu? Wystarczająco krótko, bym mogła przepracować np. 10 h jedynie co 45 minut je zmieniając?
Pobierz Ziom166 - #sluchawkibezprzewodowe #kiciochpyta #pytaniedoeksperta 

Kupiłam sobie s...
źródło: comment_1673733846ALHhKspAWig5A18TF8JZSf.jpg
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ziom166: 1 Droższe spokojnie po 7 godzin mogą grać
2 Tak
3 moje stare galaxy buds w 10 min ładują słuchawki na tyle żeby działały około 1 godzinę
@Ziom166: > Czy w droższych modelach jest lepiej?
Na pewno wytrzymują więcej niż 45 min. Najczęściej kilka godzin (w zależności od modelu. Takie galaxy buds 2 wytrzymują mi na pojedynczym ładowaniu do pełna między 4 a 5 h)

Czy baterie w nich są niezależne od siebie? W sensie mam lewą słuchawkę w uchu, prawą w pudełku, to jak ta lewa padnie, to prawa będzie naładowana?

tak

Ile czasu trwa mniej więcej