Wpis z mikrobloga

Snooker to chyba sport, w którym rozgrywka trwa najdłużej. Trump z Binghamem rozgrywają jednego frejma już ponad 40 minut. W tym czasie szczypiorniści zdążyli rozegrać już 2/3 całego meczu na MŚ. A w niektórych turniejach gra się do kilkunastu wygranych frejmów. Ktoś mnie poprawi z przykładem innego sportu?

#snooker #sport
  • 37
@mily_1337: w sumie to partia w szachach w klasyku moze trwac nawet i 8 godzin xD w obecnych czasach komputerow partie nie sa odkladane na kolejny dzien wiec musza grac do rozstrzygniecia.

@CHVRCH_OF_RA: ciekawe. Oglądacie czasem darta? Mnie mega wciągają meczyki, szczególnie na turniejach telewizyjnych, ale w tym sporcie zaś jest odwrotny aspekt. Spotkania są dość krótkie, a jak dla mnie mogłyby trwać dłużej, w dodatku schodzenie na przerwę w zasadzie co set, wrrrr
@mily_1337:

ktoś to ogląda?

Snookera czy krykieta? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Snookera - oczywiście, jak najbardziej. Krykieta - nie mam pojęcia, nawet nie wiem czy ktoś to transmituje xd.
Nigdy nie widziałem nawet kawałka meczu krykietowego ale kiedyś czytałem z ciekawości o zasadach. Jeśli się nie mylę to tam mecze mogą być rozgrywane tylko na zewnątrz, w słoneczne dni, a wiadomo jaka jest w Wielkiej Brytanii pogoda
@Gerald212: haha, a to już trochę inna kwestia jest, że ten mecz jest sztucznie wydłużany przez warunki pogodowe etc
A co do snookera - kiedyś dużo oglądałem i grałem nawet, miałem bilard w domu, losowałem zawodników, rozgrywałem turnieje pomiędzy sobą, była zajawka, a teraz trochę nuży oglądanie tych partii