Wpis z mikrobloga

Ale łykacie bait, przecież to jest 2foru powiększone z chikkerem (jakieś 7-10zł, nie wiem ile teraz dokładnie), i nuggetsy. One nie kosztują ponad 20zł.
@L3gion: to nawet nie jest zakaz. Zakaz sprzedaży np papierosów powinien już od dawna istnieć, smieciarze, śmierdziele, nie ma w tym nic dodbrego. (w sensie mówie o wszystkim tytoniowym, "suszu" tez nie powinni sprzedawac aby sobie nie mogli zrobic).

To akurat swietny pomysł.
@L3gion: nie da się wyedukować całego społeczeństwa przeciwko tak uzależniającym nałogom jakim jest alkoholizm czy palenie tytoniu.

Zakazać też niewiele zdziała - bo kto będzie chciał to załatwi sobie z lewego źródła tak czy siak. Próbowali zakazywać całkowicie 100 lat temu - nie zdało to egzaminu.

Wyższa cena w sklepie wydaje się rozwiązaniem najlepszym. Odstraszy większość. Część ucieknie w lewiznę - ale nie będzie ich tak dużo jak przy całkowitym zakazie.
@Warrior_97: to co mc donald wyprawia z cenami to przechodzi ludzkie pojęcie.

Za te swoje gowno bułki każą sobie płacić jak za jakiś pełnowartościowy posiłek.

Śniadaniowa turbo bułka kajzerka? Proszę bardzo 15 zł XD Wrapik? Proszę 18 zł.

Ale zobacz jak ludzie masowo tam jedzą. Dopóki hajs sie zgadza, to ceny można podciągać.

Jedyna recepta i motywator do myślenia to gdyby spadły obroty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@L3gion: edukować xD przy takiej ilości reklam pokazujących młodym ludziom ze picie jest spoczko i ilości pieniędzy jakie są na nie przeznaczane musiałbyś dla przeciwwagi wprowadzić do szkół osobny przedmiot…
I ten Żywiec i jego #!$%@? reklamy: „razem nie ma ze nie”, „razem chce się więcej” „razem Ż jest pełniejsze” Xd No #!$%@? ciekawe pełne czego? Najebusy nawet pełnej rozmowy w osiem osób nie potrafią skleić.
@Warrior_97: chłop podzielił się swoim niezadowoleniem na rosnące ceny a w komentarzach gównoteorie gospodarcze,komunistyczne pomysły zakazów i umoralnianie dietetyczne,dzień jak co dzień na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Warrior_97: Ja to się zdziwiłem dzisiaj w KFC. Jakoś dwa tygodnie temu jadłem kentucky gold wrappera, 20,99 pln. Dzisiaj 26,99 XD lubię go bardzo ale to był mój ostatni, z ceną #!$%@?ło