Wpis z mikrobloga

Będąc na wakacjach pomyślałem o osobach z mojego ulubionego wykopowego tagu i postanowiłem rozdać mały symboliczny prezent z wspaniałego i pięknego kraju jaki odwiedziłem :)

Jak można wywnioskować ze zdjęcia, byłem w Omanie i zestaw pochodzi z targu w mieście Salalah
Zapraszam wszystkich, którzy pragną poczuć zapach kościoła lub każdego miejsca w Omanie w swoim domu

A do zgarnięcia jest zestaw zawierający:
-kadzielnicę
-żywicę z drzewa Boswellia (Olibanum - złoto Omanu, kadzidło znane i cenione na całym świecie, wykorzystywane również w perfumiarstwie)
-bakhor
-węgielki

Nie taguję rozdajo aby post trafił do zapaleńców z #perfumy oraz oczywiście #zapachsutanny

Zasady:
Spośród osób, które zaplusują ten post wylosuję jedną osobę, która otrzyma zestaw. Jeśli wylosowana osoba nie będzie miała aktywności na tagu #perfumy ponownie dokonam losowania.
Wysyłka paczkomatem na mój koszt.
#perfumy
Pobierz makzy - Będąc na wakacjach pomyślałem o osobach z mojego ulubionego wykopowego tagu i...
źródło: comment_16737151495gnGm5sMWRIMDUUQkXH7if.jpg
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@makzy: a podjechałeś do Muscat, zwiedziłeś rozlewnię Amouage i widziałeś te wiadra do mieszania, te nieprecyzyjne menzurki do soku i wycinarki do batchy na pudełkach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@novatekla: podpalasz węgielek(najlepiej zapalniczką taką jak palnik), kładziesz na górną część kadzielnicy i na ten węgielek kładziesz sobie te kamyczki albo to drewienko i cieszysz się zapachem orientu ( ͡° ͜ʖ ͡°)