Wpis z mikrobloga

@KochanekAdmina: Ta, a później dodaje, że ze względu na te obowiązki mężczyzna ma władzę nad kobietą albo że kobieta musi słuchać mężczyzny.

I na pewno jest złym przykładem człowieka. A jego poglądy są szkodliwe dla społeczeństwa. (I współczesny feminizm też jest szkodliwy, ale to inna sprawa). Nie da się budować bezpiecznego, zaawansowanego technicznie społeczeństwa z ludźmi żyjącymi zgodnie z takimi zasadami. Wierząc w takie wartości, każdy wykonujący jakąkolwiek społecznie użyteczną pracę,
pamietaj gość który otwarcie mówi ze kobiety trzeba chronić bo są wspaniałe i obowiązkiem mężczyzny jest nawet zginąć w obronie własnej kobiety to mizoginia i seksizm bo skrytykował styl życia #!$%@? i zasługuje na cancel xD


@KochanekAdmina: normalnie byku o to właśnie chodzi xDDDDDD, nie jakiś tam handel ludźmi i sekciarstwo na przegrywach, wysrywu opa nawet nie komentuje bo on żyje na innej planecie
@stale_prawo: Andrew Tate zarabiał na naiwnych, słabych i pozbawionych pierwiastka męskości facetach. Czyli dokładnie takich typów, którymi gardził i wyszydzał. W sumie to pouczający przykład. Mimo tego, że gość był pozerem, aktorem ale w tym #!$%@? świecie nawet aż tak przejaskrawiony przykład męskiego wzorca będzie miał wzięcie. W czasach, gdy trzeba być posłusznym i w zasadzie od czasów szkolnych tłumić wszystko co męskie. Tate był odpowiedzią dla części chłopów, bez dobrego
Ta, a później dodaje, że ze względu na te obowiązki mężczyzna ma władzę nad kobietą albo że kobieta musi słuchać mężczyzny.


@Dragonan: Bo tak jest. Jak kobieta się z tym nie zgadza to niech weźmie sobie sojaka. On ustala standardy, mężczyźni powinni się szanować. Nikt do niczego nie jest zmuszany. Nigdy nie miałem problemów żebym to ja był osobą przewodzącą w związku bo większość kobiet nawet nie wie co chce zjeść,
Na pewno musieli kogoś gwałcić xD


@KochanekAdmina: Nie wiem czy on kogoś zgwałcił, ale to jeden z bardziej debilnych argumentów. Coś w stylu "czy prostytutkę da się zgwałcić" Leppera. To, że gość może mieć lasek na pęczki nie znaczy, że mu nie #!$%@? jak jakaś mu odmówi, bo do tego nie jest przyzwyczajony. Nie znaczy, że mu #!$%@?. Nic nie znaczy.
To, że gość może mieć lasek na pęczki nie znaczy, że mu nie #!$%@? jak jakaś mu odmówi, bo do tego nie jest przyzwyczajony. Nie znaczy, że mu #!$%@?. Nic nie znaczy.


@Yahoo_: Tylko że gość doskonale wie jaki ma status i że na niego polują. Nie ma powodu żeby się im wystawiał na strzał. Już próbowano go wmanewrować a przemoc bo jakieś video wypłyneło i sama "poszkodowana" musiała prostować że
@KochanekAdmina: inteligentni (na różnych płaszczyznach) i świadomi ludzie, wchodzą w związki oparte o model partnerski.
Model patriarchalny jest dobry dla tych mniej inteligentnych, mniej obytych ze światem (bardziej zamkniętych w swojej małej hermetycznej społeczności), którzy potrzebują mieć sztywno postawione ramy i narzucone role.

Może niech każdy sobie żyje jak chce, bo prawaki-redpilaki-nieruchaki coś za bardzo interesują się relacjami innych ludzi.

A #!$%@? żłowia parowczanego, można o kant dupy roztrzaść - prawda
@youngpablo: Nie ma czegoś takiego jak związek partnerski. Jedna osoba prowadzi - druga się słucha i lepiej dla związku żeby to facet prowadził. Większość kobiet nie chce podejmować prawie żadnych decyzji, same nawet nie wiedzą co chcą zjeść czy gdzie iść i atrakcyjne w ich oczach jest to że facet robi xD Także żyj sobie dalej w bluepillowym świecie jojcząc coś o patriarchacie i partnerstwie.

Tak samo twój bełkot o kulcie
@KochanekAdmina: ale ty umiesz czytać czy jesteś cofnięty?

-gdzie niby napisałem o „traktowaniu jak boginie? Przestań implikować mi swoje urojenia.

I jaki bluepill typie? Tak jak pisałem, na twoje powodzenie wpływa praktycznie tylko twarz i wzrost, taka prawda przykro mi.

Redpillaki-prawaki-nieruchaki zrobią 1000 fikołków byleby tylko nie dotarło do nich jak wyglada prawda. (A wystarczy zobaczyć w social mediach, jaki typ ma obecnie największe wzięcie - i nie, nie jest to
@KochanekAdmina: tak, seksizm to właśnie między innymi mówienie, ze mężczyzna musi zginąć w obronie kobiet bo są wspaniałe. Tylko ze ten akurat jest wobec mężczyzn. Dlaczego do ku*wy nędzy mam traktować kogoś „po królewsku” i płaszczyć się przed nim, tylko z powodu ze urodził się z czym innym w gaciach?? To jest właśnie dosłownie seksizm, i próba powrotu do jakiś archaicznych archetypów, z których młodzi ludzie tylko się śmieją. Nigdy tego