Wpis z mikrobloga

@magnes125: przypominają skarpetki i czapki robione przez moją babcię. Zawsze, ale to zawsze, dostawałam za małe xD

I z takiej cholernie gryzącej wełny
  • Odpowiedz
@FulTun: Żeby mi się sobie chciało takie robić xD
@moll: Jak robię dla innych, to zawsze wychodzą mi za małe (@Niewiemja pozdro ( ͡º ͜ʖ͡º)), ale najlepiej dziergać merynosa. To się tak rozciąga, że za małe jest błogosławieństwem xD
  • Odpowiedz
@magnes125: a też takie gryzące z merynosa?

Mnie babcia chciała nauczyć dziergać,.ale przez uraz do wełny nie byłam super skłonna do nauki. I dlatego że praworęczna babcia na prawą rękę przekładała leworęczną mnie... To się nie mogło udać xD
  • Odpowiedz
a też takie gryzące z merynosa?


@moll: Ani trochę. I piszę to z perspektywy kogoś kto ma bardzo wrażliwą skórę na wełnę. Wszystko mnie gryzie - merynos nawet odrobinę nie.

praworęczna babcia na prawą rękę przekładała leworęczną mnie

Nie wiem jak się robi na drutach lewą ręką. To tak jakbym musiała przestawić swoje myślenie na ruch lewostronny. Wiem, że ludzie szybko się na to przestawiają, ale ja nie ogarniam xD

Zresztą
  • Odpowiedz
@magnes125: no właśnie mam tak samo. Wrażliwa skóra i wełna to ciężkie przeżycie.

Robi się tak samo jak prawą, tylko odbicie lustrzane. Tak się nauczyłam na szydełku robić. Usiadłam naprzeciwko mojej mamy i ona robiła prawą ręką, a ja podpatrywałam i tak jakbym była jej odbiciem w lustrze, wykonywałam te same ruchy lewą ręką. Jak chciała coś skorygować to mnie nie łapała za ręce, tylko wolniej pokazywała na swoim łańcuszku jak
  • Odpowiedz
@zt_im: Skarpetki tylko do butów. Pierwsze co robię po przyjściu do domu, to je ściągam i chodzę tylko boso. I robię tak od kiedy pamiętam :D
@Sansiwiera: Ucz się! W czasach yt można nauczyć się wszystkiego :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@magnes125: na Mirko był wpis o różowej która chodziła boso i miała wizytę jakiegoś młodego majstra (chyba jakieś kafelki albo hydraulik, nie pamiętam) który cały czas patrzył ukradkiem jej na stopy.
Następnego dnia ubrała skarpetki zeby mu było smutno.
To byłaś ty XD ?
  • Odpowiedz