Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@msgdn: zgadzam się, że konsole są super oferując to, że po prostu wszystko działa i koniec. Jakie miałeś problemy z PC? Bo grałem dużo też, ale szczerze mówiąc to nie kojarzę żebym miał kłopoty
@sayda: Ja jestem casualem, online grałem tylko w Valheim i Dying Light 2 (ja SteamDeck, kolega na PC), w zasadzie było jak na kompie bo deck to laptop ze steamem w ciele handhelda ( ͡° ͜ʖ ͡°) I tak wcześniej grałem na padzie więc nie było problemu z przyzwyczajaniem się. W sumie muszę przyznać, że jak na taki gabaryt to świetnie leży w dłoniach.

Wydajność jest spoko,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sotha: jak jesteś zadowolony z usługi GeForce? Próbowałem testować, ale z moim katalogiem gier na steam to nie bardzo było w co grać :/ a epic games nie byłem w stanie podłączyć, czego bym nie próbował :/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sayda: na komputerze, z przyzwyczajenia - i nie oznacza to od razu klawiatury i myszki, bo większość gier ogrywam na padzie. Obiektywnie jednak jeśli sprzęt stricte do gier konsole miażdżą PC - ładniejsza grafika i lepsza wydajność (tak piszę to z premedytacją) za 2x mniejsze pieniądze, do tego możliwość handlu używkami (bo konsola bez napędu to dupa a nie konsola)
@sayda: Z braku kompa (do grania), gram na GFN od samego początku dostępności usługi. Co za tym idzie mam nadal abonament Founders w niższej cenie 6 miesięcy za 125zł.
Sprawdzam sobie co jakiś czas co się pojawia na platformie i jeśli gra mi się podoba to dodaję ją sobie do listy na steam w oczekiwaniu na promkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli chodzi o granie, to ograłem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sayda: nie chodziło mi o problemy z PC tylko o konieczność modernizacji sprzętu częściej niż w przypadku konsoli. Między jedną generacją konsoli a kolejną mija kilka dobrych lat, po drodze można co najwyżej sobie przejść na wersję slim i/lub pro i wszystko działa out-of-the-box. Z PC w tym okresie musiałbym z pewnością kilka razy jakiś upgrade zrobić. Grzebałem w kompach ponad 20 lat, od 386DX do i7, już mi się nie