Wpis z mikrobloga

- Jakiego zagranicznego miasta nie lubisz? Mediolan, Waszyngton, Kijów, Paryż...?
- Nikt nie lubi Kijowa, tak myślę.
- A dlaczego?
- Tam żyją naziści.
- Naziści? A była pani tam?
- Nie byłam i nie chcę.
- Jak się pani o tym dowiedziała?
- Mówią o tym w telewizji.
- Pani w to wierzy?
- Szczerze, tak.

Nie mam nic do dodania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rosja #ukraina #wojna #heheszki #ciekawostki
tentin_quarantino - - Jakiego zagranicznego miasta nie lubisz? Mediolan, Waszyngton, ...
  • 26
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@tentin_quarantino: ten kanał to podprogowa propaganda, ma przedstawiać zachodowi że Rosjanie to ogłupieni przez propagandę ludzie i to naprawdę wina Putina. Rosjanin zaś jest na tyle głupi że nie odpowiada za swoje czyny po wręcz jest niepoczytalny w swoim debiliźmie ¯\_(ツ)_/¯
stare baby polskie czy ruskie niewiele się różnią.


@muskutanin: tak jest na całym świecie, w USA masz lokalne zjawisko tzw "karen" która potrafi się wykłócać nie mając racji byle tylko wyszło na jej.

Statystycznie część bab będzie #!$%@? mentalnie, a wiadomo jebniętej nie #!$%@? żeby się uspokoiła "bo to kobieta"
stare baby polskie czy ruskie niewiele się różnią. W to co usłyszą w telewizji reżimu wierzą bezgranicznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@muskutanin: Piszą o starszych, wykluczonych informacyjnie i technologicznie kobietach Wykopki, mające dostęp do wszystkich informacji Świata - a sami jadą słowo w słowo partyjną propaganda, która usłyszą w TVN lub przeczytana na OKO PRESS czy Onecie XD