Wpis z mikrobloga

Pimpka zabrałyśmy w grudniu, po tej posesji luzem biegały nieźle wyglądające psy w typie pekińczyka ale 10 letni kundel najwidoczniej zasłużył na inne traktowanie w mniemaniu właściciela. Blaszana buda bez jakiejkolwiek wyściółki i łańcuch bezpośrednio na szyi.
To cudowny, wesoły i bardzo proludzki psiak. Telefony w jego sprawie dzwoniły do pierwszej w nocy ale tymczas zdecydował o zostawieniu Pimpka na stałe. Teraz nazywa się Bigos i w końcu ma prawdziwy dom ()

Józio i Jagoda też zadomawiają się coraz bardziej.

Największe nasze zmartwienia to teraz Florek i Leosia.

Leosi leczenie kosztowało już prawie 3600zł, ma w płucach trzy szczepy bakterii wrażliwych na różne antybiotyki. Trzeba mądrze pociągnąć jej antybiotykoterapię, żeby z tego wyszła.
na jej zrzutce niecałe 2k , jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem Leosia w przyszły weekend pojedzie do nowego domu i tam będzie kontynuować leczenie.

Florek po blisko miesiącu leczenia też został skierowany na bronchoskopię, kolejne 700zł a możliwe, że tak jak w przypadku Leosi będzie potrzebne też rtg i echo serca.

tu zrzutka Florka

Przy okazji Dionizy pojedzie na konsultację z fizjoterapeutą. Niestety wyniki poziomu wit b12 w normie. Całą jego historię będą konsultować mądre głowy z Olsztyna ale już nie mam chyba nadziei na wyciągnięcie go ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Szukamy tez miejsca dla trójki niewielkich psów, które planujemy odebrać w przyszłym tygodniu ze złych warunków - to młode psiaki, samce, nie mają nawet roku (nie mam zdjęć :(). W sprawie psów będzie prowadzone postępowanie więc szukamy domów tymczasowych, najlepiej na terenie mazowieckiego w odległości max 200km od Zwolenia.

Na dwóch siedliskach mamy rozstawione klatki łapki, ale zostały najbardziej uparte sztuki ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pieszkotem

Wołam użytkowników, którzy zaplusowali następujący wpis lub komentarz:
https://www.wykop.pl/wpis/66851713

c.....i - Pimpka zabrałyśmy w grudniu, po tej posesji luzem biegały nieźle wyglądając...

źródło: comment_16736893004cefuxF8kc1tq4ik17YcmT.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz