Wpis z mikrobloga

@StarySer: True. ja jak po prawej wygladam z rana jak jestem niewyspany #!$%@? i gdzie jade samochodem. To tak w środkowym lusterku wyglądam. A w innych przypadkach lewa strona to i tak za ładnie
  • Odpowiedz
@StarySer ja zawsze jak się budzę i idę do łazienki to mam takie ładne, żywo-niebiskie oczy i do tego małe źrenice, a przez resztę dnia już nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@StarySer: to jeszcze nic, bo łysy jest. To jak włosy dobrze wyglądają w niedzielne popołudnie jak siedzisz cały dzień w pidżamie vs sobotni wieczór jak trzeba wyjść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@frequenttraveler: Bo jesteś odwodniony i przez to mniej rozlany. Co sprawia wrażenie szczuplejszej, bardziej pociągłej twarzy. Jak nie chlejesz mocno to negatywnych efektów wizualnych nie powinieneś doświadczać.
  • Odpowiedz
ja na ostrym kacu zawsze lepiej wyglądam, choć jest ryzyko, że po prostu jeszcze jestem pijany i źle widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@frequenttraveler: Jak sobie swoją fotkę przepuściłem przez filtr Hollywood w FaceApp, to doszedłem do wniosku, że tak właśnie wyglądam po pięciu piwach xD A przez resztę życia jak na złość mina srającego kota na pustyni
  • Odpowiedz