Wpis z mikrobloga

Ona ma rację. Ja też na początku popierałem walkę Ukraińców, ale gdy zobaczyłem jak się oni wygłupiają poza walkami, emanując swoją toksyczną męskością, to przestałem.

Przecież oni pewnie nawet feminatywów nie używają i spory z rosyjskimi żołnierzami rozwiązują prymitywną, męską agresją, zamiast usiąść i pogadać. Co za zbrodniarze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #humorobrazkowy #bekazlewactwa #ukraina #rosja #wojna #wojsko
Pobierz s.....i - Ona ma rację. Ja też na początku popierałem walkę Ukraińców, ale gdy zobacz...
źródło: comment_1673684328SyoERGeAd9SjZxJb7zUmOh.jpg
  • 13
Nie wierzę że bronię Kasi Babie, ale odnoszę wrażenie że ten wpis ma raczej pozytywny wydźwięk, to wy po prostu jesteście przewrażliwieni (co jest w jej przypadku trochę uzasadnione) ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@SuperFancyFretka: nazywając typów rzezimieszkami i twierdząc, że rozrabiają gdy tańczą, miała na myśli jakiś pozytywny wydźwięk?
@mel0nik: Wybacz, ale po to właśnie uczymy się w szkole czytać i pisać że zrozumieniem żeby czytelnik naszych wypocin od razu wiedział o co nam chodzi a nie musiał się domyślać lub interpretować. Nawet jeśli tweet miał mieć przekaz pozytywny ( co znając babis jest wątpliwe) to jeśli tyle osób go źle odebrało to wina autorki nie czytelników.
@mel0nik Pierwsze wrażenie jest, że ich ciśnie, drugie tak jak Twoje, że jednak pozytywnie. Ale po dalszej analizie to jednak pojazd po facetach xD że niby całe masculine energy (pojmowane jako siła rządząca światem) to w zasadzie bycie małym chłopcem łobuziakiem co się wygłupia jak debil nawet na wojnie. Tak jakby typ napisał, że kobieca siła to ploteczki przy kawie i obgadywanie chłopaków. A tutaj ważny jest też kontekst, że lewaczki bardzo