Wpis z mikrobloga

@loczyn: no tak bo jak trybson kupi mieszkanie na wilanowie to znaczy ze jest #!$%@? bogaty a kulczyk budujacy zamek w puszczy na pewno mieszka miedzy takimi ludzmi, wcale nie ogrodzony plotem xD gęba ktora widzisz w necie =/= bogaty. Gdzie mieszka Sołowow? Solorz? No wlasnie. To sa bogaci ludzie, a nie zarobasy bo jest koniunktura


@peoplearestrange: No super ale Polska nie dorobila sie swojego Beverly Hills gdzie multimilioner mieszka
@dudi-dudi: ale co to jest "bogata dzielnica" w polskim mieście xD? To nie Nowy Jork lat 70, tutaj prawnik/lekarz może mieszkać w wielkiej płycie, a biedny studencina pracujący na umowie zleceniu wynajmować z pięcioma kolegami mieszkanie w śródmieściu, bo blisko na uczelnię i do knajp xD.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dieem99: tylko w takiej wawie nawet na Śródmieście gdzie są najwyższe ceny będziesz miał ludzi mieszkających w małych klitkach i biedniejszych od większości ludzi z takiego Międzylesia w Wawrze
@pablosik tak, można dopisać do listy.
Ja tak szybko z głowy wymieniałem. Jeszcze parę miejsc by się znalazło ale nie są to na pewno cale dzielnice tylko pojedyncze osiedla, fragmenty dzielnic.
Zastanawia mnie co to jest "bogata dzielnica" według niej. To w Warszawie ma miejsce? Załóżmy że w Warszawie. Czy ktoś może podać przykład takiej właśnie bogatej dzielnicy w stolicy?


@CheSlaw: Chyba nie, chociaż niektórym takową wydaje się miasteczko Wilanów XD