Wpis z mikrobloga

Cześć

Nowy rok, nowy ja( ͡° ͜ʖ ͡°) jestem klocem i chcialbym zrzucic z 10-15 kg. Waham się między dwoma dietami 2000 kcal

Broccoli catering, oraz Paczka Smaku. Którą z tych dwóch byście polecili? Chyba, że znacie inne diety w tej kaloryczności w cenie max 50-55 zł / dzień. Śląsk

#dietapudelkowa #dieta
  • 12
@stuparevic: Dlatego chce wejść w coś, co ureguluje mój tryb żarcia. Ale oczywiście masz rację - nie winię genów. Mam za swoje, bo jestem nieokiełznanym wieprzem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Giz234: ej ale serio te kateringi to w dużym stopniu strata kasy (teraz wraz z inflacją to pewnie ceny kosmiczne) i rosyjska ruletka z jakością. kupuj jakieś mięso i smaż sobie w chacie + jakieś warzywa do tego, nawet na surowo lub sklepowe ze słoika (buraczki, marchewka itp). mi też się nie chciało, ale wziąłem się w garść i potem nawet się wkręciłem.
@cucaracha: ale wiesz, że to co napisałeś, to jest bzdura? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdzie Ty to #!$%@? wyczytałeś? xD To może ja moim podopiecznym zacznę polecać kateringi? Zrobią formę życia. Deficyt najłatwiej kontrolować samemu, bo wiesz ile i co zjadłeś a kateringi nie do końca są dokładnie, mordeczko. Wiem, bo kumpel prowadzi taki katering w krakowie, ale nie będę wymieniał z nazwy więc nie #!$%@? bzdur
nie każdy ma ten luksus, że znajdzie czas na gotowanie czy zakupy :-(.


@NieRozumiemIronii: Jaki #!$%@? luksus, mordo? Ja gotuje na cały dzień co zajmuje mi maksymalnie 30 minut, do tego zakupy które ogarniam w 20-30 minut więc zamykam się w godzinie. Podejrzewam, że mam bardziej napięty grafik niż op, ale nie znam, to nie oceniam. Jak ktoś chce, to znajdzie sposób. Tylko #!$%@? znajdują wymówki. Ja wychodzę z domu często
@Wezwoguleicstont: Pewnie masz rację, ale jestem leniwą #!$%@?ą, która mimo wszystko chciałaby trochę schudnąć. Tak, może i tak nie schudnę, albo będzie efekt jojo, ale chciałbym spróbować. Dlatego proszę o opinie ludzi na temat która z wymienionych przeze mnie diet jest lepsza / co polecają