Wpis z mikrobloga

@lexico: ale ja jestem mocno włochatym chłopem z dużymi mięśniami.
@Bercik_Van_Fafaq: Jak gnębienie najgorszych szkodników społeczeństwa może nie być uczciwe. Sam uważam, że nie należy wykorzystać ludzi za samo to, iż się na czymś nie znają i są "głupi", ale spermiarze to wyższy poziom zarówno ignorancji, szkodliwości, jak i zezwierzęcenia.
@77023: Chyba nie stać mnie na komputer nadający się do tego ani mikrofon. Mam jakieś 70gr przy duszy.
uczciwe są, ale czy moralne jest wyciąganie kasy od jeleni to inna sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@s---k zarówno uczciwe, moralne, jak i pożyteczne dla ogółu.

od zawsze to bylo latwe. problem polega na tym, ze to nie jest sprzedawanie swojego ciala, a zwykle oszusto

@Zly_On przecież jeśli mówię, że jestem kobietą, to nią jestem. Żyjesz jeszcze w małomiasteczkowym XXw.
Za dużo nie wyłudzaj, bo wpadną o 6 rano i rzuca Tobą jak kartoflami o dywan. Transakcje są łatwe do namierzenie. Paragraf też jest.
@D4Ru73K:

Za dużo nie wyłudzaj, bo wpadną o 6 rano i rzuca Tobą jak kartoflami o dywan. Transakcje są łatwe do namierzenie. Paragraf też jest.

1. O drobne kwoty na jedzenie, na jakich mi zależy nie będą się raczej fatygować.

2. Mieszkam w mieszkaniu - pół-melinie, które nie ma nawet numeru na drzwiach, ani w papierach, więc good luck, gdyby chcieli, bo cały budynek nie jest jakiś mały i jest w
@Szpinak_Chlopa: Nie jest trudno. Trzeba mieć trochę teori i głównie pisać z nimi na snapie i ig. Idzie wyciągnąć przy 2h dziennie 2k na miesiąc minimum. Na zagraniczny rynek jeszcze więcej. I tak jak poprzednik napisa to teoretycznie oszustwo czyli trzeba się trochę zabezpieczyć VPN te sprawy.
@SzalonyAndrzej: najpierw muszę dożyć pierwszego dnia pracy + uważam że chyba lepiej zdechnąć z głodu, niż przebywać wśród ludzi. Mam taką fobię społeczną, że od ponad roku rozmawiam na głos tylko z jedną osobą, a i to bardzo rzadko, przez większość dni nie widuję żadnej twarzy(nawet własnej w lustrze).
Wcześniej, gdy pracowałem, nie było dużo lepiej i poza pracą nie mówiłem z nikim od długiego czasu. Właśnie wyłącznie niechęć do ludzi
@Szpinak_Chlopa: Jak chcesz coś zjeść, to pójdź po zamknięciu marketu, i sprawdź czy jest jakieś jedzenie którzy wyrzucili tam pracownicy. I jeśli kosz jest zamknięty, to szukaj w następnym markecie.

I wypadałoby zgłosić się po jakąś pomoc, bo troche #!$%@? żyć w takim słabym stanie