Wpis z mikrobloga

Kacapy przestały walić w infrastrukture energetyczną czy mi sie wydaje?


@szachmat1488: Albo mają braki albo szykują większy atak łącznie z wykorzystaniem Iranskich dronów których mówi się że mają jeszcze dużo po ostatnich dostawach. Może też być przygotowywany atak który zostanie przeprowadzony przy rosyjskiej ofensywie. Dopiero za jakiś czas patrząc wstecz będzie można wyciągnąć wnioski. Bo analiza wsteczna zawsze skuteczna.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Koniasz: Kliczko wczoraj mówił że aktualnie mają brak energii na poziomie 20%. Ukraińcy specjalnie ograniczają dostawy ale codziennie jest ten prąd. Najgorsze co mogło być to długotrwały brak energii bo wtedy musieliby spuścić wodę z ogrzewania w blokach bo inaczej rozwaliłoby rury przez mróz.
Kliczko wczoraj mówił że aktualnie mają brak energii na poziomie 20%. Ukraińcy specjalnie ograniczają dostawy ale codziennie jest ten prąd. Najgorsze co mogło być to długotrwały brak energii bo wtedy musieliby spuścić wodę z ogrzewania w blokach bo inaczej rozwaliłoby rury przez mróz.


@Konigstiger44: Gdzie znalazłeś informacje ? Ja na szybko sprawdzałem i z połowy grudnia były informacje że Kijów ma tylko 20% zapotrzebowania a nie braku 20%. I że prąd