Wpis z mikrobloga

Kolejna podwyżka produktów coca coli, moi mili przy marży 22% coca cola zero 0,5L kosztuje na półce 5,20zł

Zgrzewka coca coli zero (12szt) w hurcie 39,36zł netto

Ale spokojnie spokojnie wiadomo że to słodkie napoje :D

Podam wam przykładowe ceny piw :

Redd's puszka zgrzewka 24 sztuki - 125,04zł netto - cena na półce w detalu 7,99zł za sztukę.

Dębowe mocne puszka zgrzewka 24szt - 105,12zł netto w hurcie - cena na półce 6,80zł

Takich cen jest jest co raz wiecej, nie będę pisał o słynnym Grolshu w biedrze za dyszkę (powiem jedynie że każdy detalista marzy to tej cenie), nawet głupie ochydne tyskie w puszce kosztuje 4,60zł ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pamiętajcie by do ceny netto doliczyć skromne 23% Vat

Dziękuje Pan PiS ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ps. Tak wiemy że wczoraj w skarszewach dolnych kupiłeś cole w wyjątkowej promocji 15+1 za 3,99zł za sztuke.

Zrozumcie że jeśli ceny hurtowe dla detalu są tak wysokie to niedługo przełożą się na cenny w gastro oraz innych odłamach gospodarki.

Już nie mogę się doczekać kiedy colka w pizzerii będzie kosztować tyle co 30% ceny placka (bo ten już też kosztuje miliony)

#inflacja #polityka #heheszki #pis #krajzdykty #dzialanoscgospodarcza #firma #piwo #alkohol
magiol - Kolejna podwyżka produktów coca coli, moi mili przy marży 22% coca cola zero...

źródło: comment_1673637002iRP2e6b3KDnXHhzOOIDMjH.jpg

Pobierz
  • 6
via Android
  • 0
@Wychwalany oczywiście ale musi się też znaleźć klient który to kupi, a z tym jest co raz ciężej bo ceny przytłaczają ludzi.

Co do czech, nie wiem jakie tam są ceny w hurcie także ciężko mi się wypowiadać ale wątpię że detalista który ma do granicy 400-500km będzie jeździł się tam zaopatrywać zwłaszcza gdy ma 1-2 sklepy.