Wpis z mikrobloga

Dlaczego jak się ogląda filmy odyncow z grupowych wykopek to polscy detektorysci wyglądają jakby ich zmobilizowali na wschodzie? Skąd ten trend kiedy korsir i odyn chodzą w laczkach a goblin wygląda jak typowy polaczek w UK?
#korsir
#odyn
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Hsimuso od zawsze tak chodzę, klapki są mega wygodne podczas mieszkania w aucie i chodzenia po plaży. Do tego krótkie spodenki i koszulka na krótki rękaw. Po prostu tak mi jest najwygodniej i nie lubię na sobie mieć dużej ilości grubszych ubrań.
  • Odpowiedz
@Korsir: Wiem i rozumiem i zajebiscie. Bardziej sie zastanawiam czemu ta szara masa ubiera sie jak wojsko. Oni jako target odyna w wiekszosci go nasladują a tu jest tak totalnie inaczej i to smieszne jest.Ciekaw jestem skąd ten trend starych szmat z demobilu
  • Odpowiedz
@Hsimuso: teraz to ceny powaliło ale kilka lat temu to te ciuchy z demobilu latały w cenie szmat na wagę. Taka np parka bundeswehry za 15zł, a teraz 150 xD. Zwyczajnie ciuchy których nie szkoda uwalić czy zniszczyć, a są znośnej jakości.
  • Odpowiedz
@Hsimuso: goblin nie wyglada jak typowy polaczek w uk tylko on jest typowym polaczkiem w uk. Podejrzewam ze ten matol w pl z trudem skonczyl podstawowke i pojechal robic kariere w uk bo tu nawet do lopaty go nie chcieli wziac. Ten jego przyglupi, sztuczny smiech mnie totalnie niszczy
  • Odpowiedz